Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marlo_Stanfield: mam if musiala ale kompletnie nic mi nie daje w grze. Aaaa i bez spiny, ja jestem w 7 lidze xD może dojdę do max z moimi umiejętnościami do 5 ligi. Nie zależy mi na grze, gram dla zabawy
@susuke15: po pierwsze musisz uwaznie patrzec na statystyki zawodnikow. Jezeli zdecydujesz sie juz zrobic jakas karte z sbc, to spojrz na jego statystyki, lub wejdz na strone: futbin.com, wpisz w wyszukiwarce nazwisko gracza, ktory cie interesuje i zobacz jak go ludzie oceniaja. Zrobienie oxforda bylo nieprzemyslane, z wytrzymaloscia na poziomie 73 jest do #!$%@? po pierwszej polowie. Juz lepiej bylo kupic goretzke z rynku zamiast go robic. Szkoda bylo kart na
@susuke15: Jezeli chcesz grac tymi kartami ktore zrobiles, to takie cos proponuje. Nieco ponad 80k musisz przeznaczyc, do tego zrobic payeta. In game zamieniasz pozycjami sowa z oxfordem. Wtedy oxford gra na srodku obrony z pavardem, a sow na defensywnym pomocniku. Claus jest do zrobienia za darmo, wystarczy asystowac prawym obronca 3 razy w dowolnym trybie gry. Btw. szkoda ze nie zrobiles np di marii.
Pobierz peeter32 - @susuke15: Jezeli chcesz grac tymi kartami ktore zrobiles, to takie cos pr...
źródło: comment_1672189863rdPHrBG55KLF90alHdjLpQ.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peeter32: napisze ci tych najlepszych zawodników.
Niewymienni:Sosa,osei-tutu,Oxford,Goetze,Fullkrug, Schloterbeck, Lee Dong Jun,Pavard,Verde,Trippier,Bounou,Reyna,Randolph,Reiner,Lee Lang in,Djitte,Endo. To są wszystko karty specjalne
Złote: Lewandowski, Coman, Pellegrini,Ziech,Araujo

Wymienne:Kobel, Musiala,Gomez- to są karty specjalne
Złote: Sane,Goretzka, Rudiger,Nkunku,Davies, Bellingham,Werner,
Kasy: 13k. Jak widzisz, nie da się zbudować fajnego składu z tego co mam.

Jak się nazywa konkretnie to wyzwanie by dostać Claussa?
@susuke15: da sie zrobic przyzwoity sklad. Wystarczy, ze sprzedaz gomeza i tego ifa musiali. Kupisz w ich miejsce gnabrego i sowa w wersjach jak na obrazku. Wstrzymaj sie do 19, jezeli nic ciekawego w sbc nie wyjdzie, to mysle, ze warto zrobic payeta, ktory sie zgra z calussem. Clauss jest w grupie zadan, w ktorych byla paczka z randolphem czyli "zimowe poszukiwanie skarbow II" -> Swiety mikolaj.Tak jak pisalem 3 asysty