Wpis z mikrobloga

Wczoraj wrzuciłem tu wpis z zapytaniem o wartość działki na której stoi dom Konona. A wiecie czemu pytałem? Bo wszyscy tu śmiejemy się z Majora jaki on głupi, jak się daje na kasę nabierać itd. Ale Konon to też skrajny debil. Mieszka w kompletnej ruderze, mógłby sprzedać cały teren za powiedzmy 400 tys. Spokojnie by mu starczyło do końca życia na wynajem czegoś a może i nawet kupno mieszkania gdzies na peryferiach (małego). Ja wiem, on tego nie zrobi bo to jego dom, historia bla bla. Ale i tak beka że ktoś taki istnieje, że ktoś woli mieszkać w takich warunkach.
#kononowicz #patostreamy
Pobierz Miguelos - Wczoraj wrzuciłem tu wpis z zapytaniem o wartość działki na której stoi do...
źródło: comment_1672148141d9wdcgLcJs59Z1ZgcHJUyF.jpg
  • 14
@Miguelos: wlasnie nie jest. W domku bozym rachunkow i oplat nie placi od 25 lat, z jego podejsciem do pieniedzy z wynajmowanego by wylecial po 2 tygodniach, hajsem by sie zaopiekowal Sradek i tyle by z tego bylo. Glupszy to ty jestes od Konona, bo on to wie, a ty nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Miguelos też o tym wczoraj pomyślałem, spokojnie by to mu wystarczyło żeby sobie wynająć mieszkanie na resztę życia + zatrudnienie po mo gera. Przecież on tej posiadłości do grobu nie zabierze...
@Miguelos: Problem w tym rozumowaniu to myślenie że knur może logicznie podchodzić do życia. Dodatkowo nie wiadomo ile ostatecznie domek drewniany razem z działką by kosztował w dzisiejszych czasach, póki ktoś kto profesjonalnie tego nie wyceni. No ale taka zmiana domu z działką na mieszkanie starszym, samotnym ludziom się ostatecznie opłaca, tak jak to zrobiła matkożona, która przy okazji pozbyła się dziada pijackiego. Bo i tak nie ma tego komu przepisać,