Wpis z mikrobloga

@ptakdodo: w czym jest złego w zatrudnianiu dzieci, gdzie w całym kraju zatrudniają dzieci, komentujący by chciał żeby tamtejsze dzieci zdechły z głodu? xD widać, ze typ odklejeniec, bo widzi wszędzie rasizm xD
i jeszcze typ od prorosyjskości miszy xD wyższe podatki dla podróżników xD to są typy pokroju farary komentującego na tagu kononowicz. siedzi taki na zasiłku i jedynie co umie, to pluć jadem xD
@Towarzysz_Sobaka: co cię ogranicza ? Tam gdzie są wysokie podatki , z tego kraju paszport jest wszędzie honorowany. Jakoś kambodzańskiego paszportu na świecie nikt nie chce posiadać a paszport unijny , norweski czy szwajcarscy raczej wszyscy pożądają. Wystarczy pracować to wszędzie pojedziesz. Gdzie pojedziesz z khmerskim paszportem ?
@darth_invader: ja jestem ze wsi i pracowałem na własnym gospodarstwie i dorabiałem na wakacjach u innych gospodarzy xD i jakoś nic mi się nie stało. taki jest świat brutalny, że tam dzieci muszą pracować, żeby coś miały do zjedzenia, a na zachodzie mogą nic nie robić i nażreć się pod korek oglądając gejflixa xD
jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy zwykłą pracą, a wykorzystaniem seksualnym dziecka przez dorosłą osobę, to masz coś
@Justyna16: zjadłbym, ale rodzice i ja miałbym o wiele trudniej jakbym siedział na dupie i czekał na zbawienie xD kambodża dopiero zaczyna się dorabiać i nie można porównywać jej do cywilizowanych krajów xD przykład afryki pokazał jasno, że dawanie ludziom żarcia itp za free tylko tamtejszych rozleniwia i przy okazji mnożą się tam jak szczury xD według was to najlepiej, żeby tamtejsze dzieci siedziały w chatce z bambusa i czekały na