Wpis z mikrobloga

#xbox #komputery #pcmasterrace #konsole Potrzebuje porady jak/czy podlacze jednoczesnie do xboxa i pc nastepujacy zestaw:

-klawa corsair k63
-myszka logitech g603
-sluchawki SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless Xbox

Klawa + myszka easy - dongle do xboxa z tylu podpiac a do kompa po BT (oba urzadzenia obsluguja dwa kanaly), problem zaczyna sie jak chce dodac do tego sluchawki.

W xboxie mam jeszcze jedno usb - z przodu. Moge tam podlaczyc sluchawki? I wtedy ten hub od sluchawek podpiac pod xboxa i pc (ma 2 wejscia) a po BT do telefonu. Bo tu mam wlasnie problem, sluchawki maja byc do wszystkich 3 podpiete. Wiem ze symultanicznie ten model obsluguje 2 urzadzenia, ale jak rozumiem to jest jedno z dwoch na hubie + bt tak?

I teraz jak podepne to w ten sposob, to moge na xboxie jednoczenie grac klawa + myszka + sluchawki?

Szukam jakiegos rozwiazania zeby to wygodnie chodzilo wszystko. Jak to pomoze to xboxa i kompa mam podpietego pod Samsunga Odyssey G9 Neo i korzystam czesto z Picture by Picture (oba urzadzenia jednoczesnie wyswietlam) i stad chcialbym sie bezproblemowo przelaczac miedzy urzadzeniami.
  • 10
@Apode: Nie chce wpinac pada przez jacka do pada - cmon nie jestem jaskiniowcem xD nie po to kupuje sluchawki dedykowane pod xkloca zeby takie fikolki robic... :/ Poza tym grajac na klawie i myszce co 15min musisz klikac pada zeby sie nie wygasil albo trzymac go na kablu pod konsola - googlowalem juz, #!$%@? rozwiazanie.

Ale serdecznie dziekuje za chec pomocy, doceniam!