Wpis z mikrobloga

Trochę głupie pytanie - jak można sprawić, by przez szklane drzwi nie było widać światła z pokoju? W nocy świeci jak z latarni, co nie jest fajne. Pierwsza myśl to roleta - nie będzie ona jednak przylegała idealnie, tylko będzie dosyć luźna + światło nadal będzie prześwitywało, tylko w kolorze rolety, chyba, że będzie bardzo duża. Kolejny pomysł to było wyłożenie materiałem - no ale tu musiałbym chyba jakąś najczarniejszą skórą wyłożyć, bo jakieś tkaniny/kotary trudno przymocować i też często prześwitują. Kolejny pomysł to odpowiednio gruby karton - to z kolei nie będzie zbyt estetyczne, ale chyba najskuteczniejsze i najprostsze. Znacie może jakieś patenty?
#kiciochpyta #gownowpis #pytaniedoeksperta #drzwi #pytanie
  • 6
@camazo877: Oj chciałbym móc wymienić, ale niestety nie jestem u siebie nominalnie :D Nie wiem jak można montować drzwiami z ogromnymi szybami - co prawda nie widać co się dzieje za nimi poza rozmazanymi cieniami, ale i tak trochę odbiera prywatności + właśnie kłopotliwe dla innych nocą.

@Spitfire92: O, to jest chyba rozwiązanie, którego szukam, a którego nie byłem świadomy. W każdej chwili można to odkleić raczej, a z tego