Wpis z mikrobloga

@CalibraTeam: kupiłeś to biurko? ja kupiłem w sobotę, w tym tygodniu z niego korzystam i jest całkiem ok :) mam jeden monitor (27) i obok notebooka na podstawce. Spokojnie jeszcze jeden monitor bym pewnie zmieścił, ale nie jestem do tego przyzwyczajony.
Poza tym biurko jest spoko, stabilne (to dla mnie bardzo ważne) i ogólnie wygląda fajnie.
kupiłeś to biurko?


@Alpha_Male: nie jeszcze, czytałem na reddit, że ma ono około 54 cm głębokości (do tej "siatki") to trochę mało, po zdjęciach w necie widzę, że z dwoma monitorami 27cali to będzie ciężko
@CalibraTeam: ale ta siatka jest używalna tak samo jak blat ;)
Jakby co to w Ikei można bez problemu oddać meble nawet jak je już złożysz, więc jak masz niedaleko to może warto zaryzykować. Ja poprzednio kupiłem biurko Rodulf, ale było dla mnie niestabilne (w sensie blat chwiał się przy lekkim nacisku, więc jak pisałem na klawiaturze to monitor wręcz tańczył), rozłożyłem, zapakowałem i oddałem.
ale ta siatka jest używalna tak samo jak blat ;)


@Alpha_Male: są na tym samym poziomie czy jest uskok między blatem a siatką? i jak się oddaje rzeczy w ikea - mam z dużym biurkiem iść do kasy i to załatwić czy jak?
@CalibraTeam: ten blat możesz zamontować na dwa sposoby: wcięciem (pic rel) do przodu (czyli tam gdzie siedzisz) albo do tyłu (takie dodatkowe miejsce na przewody). Szpara między siatką, a blatem to jest mniej więcej grubość palca (na tym pogrubieniu to około 5-6 cm), ale jeśli chodzi o poziom to są na tej samej wysokości.

Jeśli chodzi o oddawanie biurka, to ja byłem przygotowany na to, że mogę je musieć zwrócić, więc
Alpha_Male - @CalibraTeam: ten blat możesz zamontować na dwa sposoby: wcięciem (pic r...

źródło: comment_1672907351LN7KeuI63EypPLgatPorWO.jpg

Pobierz