Wpis z mikrobloga

KLIKNIJ TUTAJ ABY OBEJRZEĆ CZ. 1
KLIKNIJ TUTAJ ABY OBEJRZEĆ CZ. 2
KLIKNIJ TUTAJ ABY OBEJRZEĆ CZ. 3

Stało się. Dziewczyna z trzeciej części trylogii "Przygód Oliwiera" dowiedziała się o naszym istnieniu, oraz o moim wpisie (niestety nie wiem w jaki sposób). Napisała do Oliwiera na GG aby wytłumaczyć swoje postępowanie i się "obronić". Wobec tego wrzucam nagrania na jej prośbę. Dodatkowo wrzucam link do nagrania gdzie jeszcze nie wiedziała że bierze udział w badaniach naukowych Blackpill Science.

https://files.fm/f/qeak6b8xu <- stare nagranie

https://files.fm/u/wm24hbx2s <- nowe nagrania

Miłego słuchania dziewiczego głosiku :)

#przegryw #p0lka #blackpill #gg #gadugadu #eksperyment #chad #incel
  • 12
@greemeck: absolutnie topowy kontent mireczku. Ogólnie ciekawa laska bo poza negowaniem tego, że jest 6/10 nie prezentowała takich typowych p0lkowych zachowań. W sumie pomijając to, że chciała płacić vifonowi za sex to nawet bym powiedział ze w tych nagraniach prezentowała klasę xD. Czekam na kolejne eksperymenty.
@greemeck: Całe nagranie to kiepski damage. Z jednej strony dzieczyna życzy Ci wesołych świąt, przeprasza jeśli mogło Cię to w jakiś sposób urazić. Wszystko po to żeby tobie zrobiło się przykro, że mogłeś ją ośmieszyć ALE jednocześnie wyzywa od stulejarza, który tylko wali konia przez komputerem i ma nadzieje, że będziesz miał coś lepszego do roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@greemeck: ej #!$%@? ale ten Oliwier nie trzyma ramy co nie
Totalnie w ogóle nie pajacuje przed p0lką, nie sili się na romanse, #!$%@? ją jak burą sukę a laska za nim jeszcze lata z uwagi na mordę.
Baby są chore na łeb, nie mniej niż spermiarze

Bo ogólnie, chciałem napisać OPie że masz zajebisty styl pisania. Ale zaraz po tym zczaiłem, że to przecież nie styl pisania, nie żadna rama.
@ptaksikamoczem no ogólnie kiedyś jak byłem na wakacjach to zrobiłem podobny numer bo jak napisalem lasce (polce, chyba też na wakacjach), że Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki i że jestem wyznania mojżeszowego, to ona zaczęła coś bredzić że przeprasza i że Polacy to rasiści homofobi i antysemici ale ona jest inna i żebym dał jej szansę xd więc to już mam odhaczone xd