Wpis z mikrobloga

Wyslalem pismo do firmy hostujacej Dziennik-polityczny. com...

... z prosba o usuniecie ich strony ze wzgledu na naruszenie zasad uzytkowania hostingu (publikowanie tresci bez zezwolenia, fake news i proby sklocenia Polakow i Ukraincow).

Przyklad dzialalnosci Dziennika-politycznego. com i rosyjskich mediow opisuje w swoim wideo: https://youtu.be/CsraomOI_fc

#maciejczuk #ukraina #rosja #propaganda
tomasz-maciejczuk - Wyslalem pismo do firmy hostujacej Dziennik-polityczny. com...

...

źródło: comment_1672076368oyu6W14tBk32KrBSnXJkDk.jpg

Pobierz
  • 9
@szurszur: szkoda, ze zaden z polskich portali, ktorym d-p.com kradnie teksty, nie zglosil sprawy do sadu. Mysle, ze po pierwszym pismie od prawnika Host Sailor usuneli by d-p.com i byloby po problemie. Ciekawe gdzie pojda z tym swoim syfem dalej? Politicheskij-dnevnik . ru - to by im podeszlo
@Proktoaresor: ja tu czesto bylem, ale po wielu probach wyjasnienia tego kim jestem i co robie dalem sobie spokoj z pisaniem czegokolwiek. Chyba tak naprawde balem sie pokazywac ze wzgledu na hejt i totalny brak zrozumienia. Skupilem sie na nauce, pracy i zyciu rodzinnym, jednak po kilku latach czuje, ze wciaz mam w sobie cos do zaoferowania, wciaz moge robic ciekawy content, ale zastanawiam sie dla jakiej publicznosci to robic -