Wpis z mikrobloga

Ehh no i teraz będę się bił z myślami czy kupić czy nie. Hamilton wydat Khaki Field Murph w wersji 38mm (https://ch24.pl/hamilton-khaki-field-murph-38-mm-dostepnosc-cena/). Rozmiar fantastyczny jak dla mnie, ale nie moge przeżyć brak kodu morsa na sekundowej jak w wersji 42mm. Z jednej strony mogę zrozumieć chcieli zrobić zegarek dlatego szerszego grona no ale wycinać taki świetny smaczek? Co myślicie?

#zegarki #zegarkiboners
Pobierz Ciosamsosnebukidab - Ehh no i teraz będę się bił z myślami czy kupić czy nie. Hamilto...
źródło: comment_1672074363dXoB8gIaH3VUvnspW1Uizi.jpg
  • 6
@birus w wersji 42mm jest na sekundowej wypisane kodem morsa "Eureka". Dla fanów filmu to fajny smaczek którego wersja 38mm nie ma. Z jednej strony rozumiem decyzję Hamiltona chcieli poprostu zrobić normalny model dla wszystkich, z drugiej jednak strony ten kod morsa nie był niczym ostentacyjnym i myślę że nie wpłynęło by to w żaden sposób na wybór zegarka przez zwykłych ludzi a fani filmu będą narzekać.
Pobierz Ciosamsosnebukidab - @birus w wersji 42mm jest na sekundowej wypisane kodem morsa "Eu...
źródło: comment_16720892115ARHyGnngoKQgOaA9CsOHE.jpg