Wpis z mikrobloga

Misza zamiast zareklamować postać prezesa na vlogu casha to mówi o "koledze i knajpie", no nie będzie prezes zadowolony

i do tego ten tekst o podstarzałych expatach, pewnie mu chodziło bardziej o expatów typu klienci z meet friends, a nie o prezesa i gapcia, ale no wyszło śmiesznie

knajpa kolegi

#raportzpanstwasrodka
  • 25
  • Odpowiedz
@fiddle: żadne chamstwo, oni tam są wszyscy siebie warci. Gdyby misza szedł w obsikanych spodniach to Łysy by to przez przypadek pokazał i misza doskonale o tym wie
  • Odpowiedz
Ja ciągle powtarzam, że pater jest aspołeczny, nauczył się paru sloganów i kreuje się na kogoś kim chciałby być a nigdy nie będzie.
On nie rozumie najprostszych zależności. Mówi o podstarzałych expatach którzy tam żyją jakby byli całe życie nierobami. Oni w zdecydowanej większości, żyją na dość ludzkim poziomie a nie po jakiś stodołach w sadzie. Przeważnie pracowali przez całe życie a teraz skromnie ale w miarę bezpiecznie żyją z emerytur z
  • Odpowiedz
@Justyna16: Musi być w tym odrobina prawdy. Ma też bardzo mało wyczucia wynikające z niedowartościowania własnej osoby co miejscu w którym przebywa może mu nastręczyć niemałych problemów. Tam w Azji nie lubi się za bardzo osób które mówią za wiele i chwalą się swoimi znajomościami.
Odnoszę też wrażenie, że to już mu ktoś chyba powoli zaczyna tłumaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo swoją gadką może ściągnąć kłopoty
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: ja bym z takimi wnioskami uważał. Określila, go tak para podróżników, podobnych do niego alkoholików. Spruła się do niego , że nie miał czasu sie z l nimi napić na mongolskim zadupiu :)..Jemu się udało wybić, im nie :). Miał fajna laskę, wciąż jacyś znajomi , przytulał Dzun. Więc nie jest aspołeczny. Narcyzem owszem jest, ale który YTber, nim nie jest :) ???
  • Odpowiedz
@zbyszek-krol: Chodzi mi o to, że nie stara się nawet zrozumieć grup społecznych które przebywają obok niego. Traktuje je „z góry” i bez jakiegokolwiek szacunku. O podstarzałych ekspatach mówił jak o nierobach. Ja spotkałem takich w Tajlandii. Mają własne życie, chodzą do tych samych barów i żyją z wypracowanych emerytur. Nie są grupą do naśladowania ale trzeba ich zrozumieć tak samo jak khmerskich robotników. Przypuszczam, że całe swoje doświadczenie biorą z
  • Odpowiedz
@zbyszek-krol: a co mnie obchodzi to jak inni ludzie go nazywają xD zachowuje się jak typowy asperger i tyle. Ma swój świat i rzeczy o których mówi i robi w kółko. Nic nie jest w stanie zmienić jego błędnych poglądów o których i tak gada nawet niepytany. To typowe dla aspergerow.
  • Odpowiedz
@PJNK: i bardzo dobrze, za darmo będzie go promował?
Cash ma ogromne zasięgi, misza też na topie.
Ktoś tutaj pisze, że prezes dla niego wiele zrobił.
A ile misza dla zrobił dla prezesa? Prawdopodobnie są kwita.
Za darmo nie będzie mu robił tak wielkiej promocji.
Może nawet trochę się go wstydzi.
  • Odpowiedz