Wpis z mikrobloga

#genshinimpact muszę przyznać, że jak na komórki to fajna Giera, na kompie bym nie zainstalował, ale jak na kieszonkowca to chyba najbardziej rozbudowany erpeg jesli chodzi o całokształt (mechaniki, otwarty świąt, ładne dla oka, 3d, voice acting, nawet fabuła jest rozbudowana [infantylna, ale rozbudowana]). I to wszystko za darmo (ja jeszcze nie zderzyłem się z niczym, co pokusiliby mnie o ładowanie w to kasy albo wymuszało dla komfortu grania, aczkolwiek daleko jeszcze nie zaszedlem).

Jedno mnie jednak mierzi niemożebnie - questy dla postaci z naszego party. Mamy ludzika "pod reka", w każdej chwili możemy ludzikiem zagrać, a w quescie ten (czy właściwie jego npcowa wersja) się zachowuje, jakby go wcale z nami nie było przez cały ten czas i dotego dochodzi kuriozalna sytuacja, że jak się sami nie postaramy o roleplayowanie, to będziemy często spotykać duplikaty postaci z naszego party w formie zleceniodawców zadań itd. Strasznie mnie to irytuje i widać, że twórcy przy tym sie w ogóle nie starali :/

#gry #rpg #jrpg

#android 6/10 dopakowana jak na gierke komórkowa
#pc #konsole 2/10 niby to samo, ale istnieją lepsze Giery w tych klimatach na taki sprzet
  • 25
  • Odpowiedz
bo za darmo jej nie dostajesz, musisz zawishować


@GlodnaCykada: XD ale to jest jako tutorial do nauki wishowania w samouczku na samym początku gry, wishe masz za samo przeklikanie się przez dialogi to nie wiem jak nie można tego nie uznać za darmowe.
  • Odpowiedz
@Pioter_Polanski: Moim zdaniem można tego nie uznać za darmowe, bo te same wishe możesz zużyć na standard bannerze - więc już zależy jaką taktykę obejmiesz. Także tak - koszt księgowy zawishowania po Noelle jest zerowy, ale koszt ekonomiczny już jednak istnieje, bo przepuszczasz wtedy okazję zdobycia rzeczy X czy Y ze standardu na rzecz Noelle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pralkobetoniarka:
To nie kwestia androida tylko idiotyczna decyzja developera. W większości telefonów da się używać interfejsu użytkownika za pomocą gamepada od razu po podłączeniu (poza pisaniem) a głupio napisana gra nie potrafi tego wykorzystać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz