Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Wystarczyły dwa miesiące przerwy od tego szamba i oczy się otwierają. Większość wpisów to jęczenie kogoś kto nie jest naprawdę oskarkiem deweloperskim czy nie ma ojca senatora, że nim nie jest i mu nie dali. Aż sam mam ochotę pojęczeć.. łoo kierwa ja to mam źle, nie stać mnie na dom pod Warszawą, musiałem brać kredyt na małe mieszkanie w małej gminie, łeee muszę go spłacać, zarabiam tylko 5,5k a nie 55. Łeee w ogóle chodzić do roboty muszę, a taki to dostanie firmę w spadku, a i takie zakola mi się robią i bęben rośnie, #!$%@? też mniejszy niż na filmach dla dorosłych, auto staaaaaree i się psuje, a ten to ma z salonu nowe. Taki #przegryw ech. Zmieniam zdanie 99,99% tagu to marudzące normiki
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jimmyy_123: @michal1498: taka prawda mirki, połowa tych waszych koliegów to nawet widocznych zakoli ani nadwagi nie ma, a mieszka w normalnych małych miastach i jakieś koleżanki nawet posiada. A wy łykacie jak pelikany ich płacze jak mają w święta gorszy nastrój. Jesteście jak tampony emocjonalne. Wam się oczy otworzom, jak mnie się zamknom