Wpis z mikrobloga

@Wyrw1:
Siemka, macie jakieś furki do polecenia tak w rozsądnych pieniądzach, myśle tak do 45k? Obecnie przeglądam ogłoszenia głównie volvo v50, s60, Toyota avensis. Chciałbym kupić coś niezbyt starego, tak około 10 lat max. Prosze o wasze typy, propozycje ( ͡º ͜ʖ͡º)

#motoryzacja
  • 10
@WybuchowyCzajnik: bo nie chciałem Was ograniczać w żaden sposób. Raczej chciałem poznać Wasze typy co do modelu, bo być może jakaś furka jest do wyjęcia w tych pieniądzach a nawet nie biorę pod uwagę w szukaniu.
@Wyrw1: za 42k kupiłem teraz Octavię 2014 rok, 1.8 tsi 4x4 z DSG.
Za 40k niby jest dużo aut, ale w zależności co ci się podoba i jakie masz wymagania to nagle okazuje się, że zostaje kilka sztuk na całą Polskę.
Teraz ludzie odlecieli z cenami i podaż mała. Tych Octavii w tej konfiguracji było np 1, 2 czy 3 na całą Polskę w różnych momentach i ceny bardziej w okolicach
@WybuchowyCzajnik: Dzieki bardzo za odpowiedz, wlasnie o tego typu sugestie mi chodzilo. Mialem wrazenie ze po prostu ze wszystkimi bliskimi z ktorymi moglem to juz sie konsultowalem i chcialem uniknac bycia w bańce informacyjnej i zycia ze sterotypami że np. "ford to gówno" a "opel sie do niczego nie nadaje". Wiecie jak to jest, po prostu jeden znajomy Ci to wmówi a Ty podswiadomie wykluczasz masę aut, bo w glowie masz