Wpis z mikrobloga

No dobra po kilku dniach luźnej gry wbiłem od 60 do 70. Tylko nie bardzo wiem co teraz?
Ktoś mi gdzieś pisał, że nie warto nawet zajmować się heroicami tylko od razu lecieć m0. Pytanie tylko jak się do tego zabrać? Normalne dungi to nawet człowiek nie kmini co tam te bossy robią, bo to wszystko pada samo, a po SL pamiętam, że na M0 już jakieś dodatki miały i trzeba było robić coś więcej niż stać i spamić skille.

Co polecacie? Gram Guardian Druidem i jestem raczej casualem. W SL mój najwyższy poziom PvE to M+6 jakiegoś dunga i całą Nathrie na normalu. Nie lubię M+ bo raz że nie lubię presji czasu, a dwa to zazwyczaj te wszystkie grupy się rozpadały zanim się doszło do 1-go bossa. Raidów wyżej jak normal zazwyczaj nie robię, bo po co jak historię znam. Nie jestem też jakimś super tankiem. Na altach widziałem paru jakichś koksów, co nawet nie bili mobów tylko lecieli na pałę, a te i tak trzymały się na nich.

Chciałem też się w te profesje pobawić, ale szczerze powiedziawszy #!$%@? z tego rozumiem. Mam Enchanting i Skinning. Problem taki, że co z tego enchantingu coś bym nawet miał zrobić to i tak wychodzi, że byłbym na minus XD To jak to kurde dziala?
#worldofwarcraft
  • 5
Gram Guardian Druidem i jestem raczej casualem. W SL mój najwyższy poziom PvE to M+6


@ruda_stuleja: xd no to nie raczej a na pewno, znajdz jakies poradniki na wowheadzie nikt nie bedzie tutaj sie rozpisywal skoro ktos juz to napisal a jak nie znasz angielskiego na tyle aby ogarnac guide na profki z wowheada to ciezko ci w wowa bedzie grac
@ruda_stuleja:

Granie tankiem na początek jest strzałem w kolano.

Najłatwiej na początku grać DPS-em. Następnie jest healer, bo musi leczyć, a najtrudniejszy do gry jest tank bo musi przewodzić grupie i musi wiedzieć co robić w dungeonie / na raidzie

W twoim przypadku proponowałbym respecnąć na DPS - feral lub balance druid. Feraj jest meele i prawdopodobnie trudniejszy do gry. Wybrałbym baslance - jest łatwy, wystarczy spamować doty na przeciwnikach. Poczytaj
@Marcinox:
To nie jest tak, że jestem taki początkujący. Gram ze sporymi przerwami od późnego Wotlka XD. Po prostu jestem casualem w dość mocnym tego słowa znaczeniu. Problem trochę w tym, że nigdy nie bawiłem się poważniej. A teraz powoli wypada być przynajmniej obytym. Poza tym jest coś w tankowaniu druidem co mnie jara, odkąd pierwszy raz zobaczyłem jak gość trzyma na sobie pół dungeonu i praktycznie sam sobie z tym
@ruda_stuleja:

W takim razie tutaj masz easy mode do guardiana:
https://www.icy-veins.com/wow/guardian-druid-pve-tank-easy-mode

No a tu masz cały guide (wszystko opisane krok po kroku):
https://www.icy-veins.com/wow/guardian-druid-pve-tank-guide

Jeśli chodzi o profesje to na początku na nich nie zarobisz. Aby zacząć zarabiać musisz mieć wymaksowaną profesję co albo zajmuje dużo czasu na grind materiałów albo jest bardzo kosztowne (kupujesz materiały z Auction House).

O profesji raczej myśl jako zadanie poboczne - pomoże Ci np. zabawkami w