Wpis z mikrobloga

@wypocinyproductions: Melin jak nie miał zarostu na dupie i był mały to był trochę podobny do ojca. Uważam że w sprawie pochodzenia warto by było skontaktować się z kimś ze starego AFT, czyli Janusz Kupiec, Adi Kupiec, Arnold Kupiec, Coco Kupiec, Lucjan Kupiec i Martyna Czech. Oni rozpracowali melina na wszystkie sektory i wiedzieli o nim dosłownie wszystko.
@Apolinary_Kupiec: Wychowując się na tej samej ulicy co tiger myślałem że masz więcej nimformacji.
Ja się kieruje tym co wygrzebałem ze starych postów i starych użytników aft i paleciarzy oraz głosówek.
Melin został adoptowany z powodu że rodzina kupców nie mogła mieć dzieci, melin podobno został adoptowany w wieku dwóch lat po tym jak został odebrany od jakiś alkoholików, to by wyjaśniało dlaczego jest kompletnie nie podobny do reszty rodziny i
@wypocinyproductions: jeżeli już został adoptowany to na pewno jako niemowlak, niemożliwe żeby był adoptowany w wieku 2 lat, pamiętam jak go rodzice wozili w wózku gdy nie potrafił dobrze chodzić, po drugie osobom adoptujäcym dzieci w wieku niemowlęcym nie udziela sie informacji na temat biologivznych rodziców i całkowicie czyści im się tożsamość. Moja koleżanka była adoptowana jako niemowlak i do tej pory nic nie wie o swoich rodzicach.
@wypocinyproductions: to że melin jest chory na swój sposób może mieć podłoże genetyczne, możliwe że ktoś z rodziny matki czy ojca miał jakieś upośledzenie, takie defekty można nawet dziedziczyć co drugie pokolenie, niestety genetyka jest brutalna. Szerzej drzewa genealogicznego Kupców niestety nie znamy.