Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@octopussy8:

mieszkam w Niemczech i broń Boże nie spotkałem się z jakimkolwiek brakiem szacunku do mnie lub pogardą.

No ja akurat się spotkałem z pogardą wobec Polaków we wszystkich krajach niemieckojęzycznych.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@technojezus:

Widać jak was bolą Niemcy,


Bolą, bo to ruska agentura w Europie. Są jednymi z głównych sponsorów rosjan, to ich plany uzależnienia ue od kacapii spowodowały obecny kryzys w ue. To dlatego nas #!$%@?ą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@technojezus: Przecież z wykresu który wrzuciłeś wynika że Polska przekazała większą pomoc militarną, a przewaga Niemców jest w finansowej. I jak na państwo o PKB ośmiokrotnie większym niż PL to skala ten pomocy jest nikła.
Ponadto wg tych danych pomocy humanitarnej Polska nie przekazała - no, wiarygodne staty.
  • Odpowiedz
Niemcy maja tysiac lat ''tradycji'' niszczenia Polski i wymordowali nas kilka dobrych milionow wiec skala tej pogardy i calej filozofii niemieckiej opartej na niszczeniu Polakow nie ma precedensu porownawczego


@4x80: I Ty pojechałeś tam na saksy? W jakim kraju się teraz dorabiasz?
  • Odpowiedz
@technojezus: #!$%@? subopie mamy grudzień 2022 a ty nadal postujesz wysryw instytutu w kiel który w metodologii mówi wprost że to wysryw pomijający 3/4 pomocy z Polski za to biorący pod uwagę wszystkie obiecanki niemców za pewnik. Zmiłuj się usuń to gówno
  • Odpowiedz
@4x80: 70% obywateli Niemiec jest gotowa płacić wyższe rachunki aby wspierać Ukraine. Oni ich się boja. To Scholz jest skorumpowany, a ruch z atomem to już w ogóle jakieś kuriozum.
  • Odpowiedz
@localoca: Chamstwo i prostactwo nie ma narodowości. Chyba nigdzie polacy nie byli wykorzystywani i #!$%@? jak przez polski narodowych chamapionów januszexów, tylko ludzie maja jakoś tak, że jak robi to ktoś z innego kraju to ich to bardziej boli. Najlepsze warunki miałem w zagranicznych firmach, łącznie z prostymi pracami za granicą jako dorobianie za czasów studenckich. Kultura i ogłada ludzi jest większa na zachodzie mimo wszystko, czy to korpo czy
  • Odpowiedz
Pięknie się odpalasz, zamiast zaakceptować fakt że RFN się skompromitowało po 24 II będziesz szczekać jak cię wytrenował twój pan.


@willard: Niemcy się skompromitowali, będąc 2 krajem pod względem pomocy militarnej dla Ukrainy.
Dalej neguj fakty żałosny człowieku z kompleksem Niemiec
  • Odpowiedz