Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#gielda long term moja predykcja ten rok dobre pozycje na bananie
W tym czasie Ameryka będzie szła w dół a wig magicznie rósł
Za ok rok przerzutka z wiga na stany
Pol roku później czyli półtora od dzisiaj nieruchy zleca w dół 20 do 30% i wtedy wyjście z Ameryki w nieruchy.

Po drodze jak bitcoin spadnie do 40k pln można spekulacyjnie włożyc w niego 10% kapitalu
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@arsen-zujew: wystarczy że będą stać w miejscu przez te półtora roku i właśnie o tyle zdropuja. Aż tak w to wątpisz? Wiesz co tak nakręcało popyt do tej pory? Stopa zwrotu, i wciąż panuje takie przekonanie. Ale najem się nasyca i za pół roku wróci do sytuacji z przed kowida. Ceny najmu zaczną lecieć i popyt również a za tym cena. To jest tylko moja opinia.
wystarczy że będą stać w miejscu przez te półtora roku i właśnie o tyle zdropuja.


@KrowkaAtomowka: ale to spadki realne, nie nominalne, dlatego zapytałem. Tak, to jest teoretycznie możliwe, aczkolwiek myślę że szczyt inflacji za nami więc. raczej obstawiam 20% w 1.5 lata, niż 30% w rok
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arsen-zujew: ale ja napisałem 20 do 30 % właśnie w półtora roku, najpierw rok mikołaja na bananie, pzu Orlen pomimo że SSP za 3 kwartały 20% wyżej, u nas kończy się cykl podnoszenia stop i banan jest mega tani wciąż.

Stany spadną jeszzce mocniej. Ostatnie dane z pkn dają pole do dalszego podnoszenia stop. I za 3 do 4 kwartałów będą tam świetne okazję.

W między czasie nieruchy zaczną powoli się