Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szukam
#krakow #psychoterapeuta #depresja #fobiaspoleczna Poszukuję psychoterapeuty dla siebie - z racji problemu - stacjonarnie w Krakowie - mam zaburzenia osobowości - schizoidalno-zależne, zaburzenia depresyjno-lękowe(wcześniej lata temu z tego powodu miałam terapię), dodatkowo ostatnio mocno fobia społeczna nie potrafię przebywać w grupie oraz z drugim człowiekiem, nie potrafię się odezwać do drugiego człowieka jeśli nie jest to związane z wykonaniem pracy(mam albo pustkę w głowie, albo depresyjne,dobijające mysli), anhedonia. Do jakichkolwiek znajomych przestałam się odzywać i urwałam kontakt. Dodatkowo mam problemy z uwagą, zaburzenia pamięci, zachowania autodestrukcyjne z powodu stresu. Nasiliło się to ostatnio na tyle, że utrudnia mi to codzienne funkcjonowanie i pracę. Nie chce wstawać do pracy, uważam, że jest straszna, nie radzę sobie w niej, przytłacza mnie wszystko, widzę wszystkie błędy które popełniam non stop przed oczami. Gdybym miała UoP to już dawno byłabym na zwolnieniu :(

Generalnie sobie nie radzę. Nie chce brać leków i mam nadzieję, że sama terapia mi pomoże.

Znacie może kogoś do polecenia kto ogarnia wyżej wymienione problemy?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a892116ee95d57c22338fd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 4