Wpis z mikrobloga

To mój pierwszy raz jak biorę udział w #wykopaka , ale i z tej okazji warto zrobić #pokapake.

Moim tym tajemniczym i skrytym Mikołajem był @rozmiar-czcionki. Człowiek który od samego początku wykazywał tendencję do śmieszkowania.

Osobą która jest w temacie to @QUANTUM-DICK któremu wysyłałem te tajemnicze konwersację Sebastiana który pojechał do Cholandii i uznał, że przywiezie mi coś dobrego. Okazało się, że dopasowanie paczki pod moje gusta przeszło wszelkie możliwości ()

Poziom wykonania paczki oceniam na 2137/10! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaczynając od ilości słodyczy które dostałem, a dodatkowo uwielbiam! Przechodząc do gry na PSX na którą polowałem od dłuższego czasu (grałem w nią bardzo dużo z kuzynem za dzieciaka). Zresztą do dziś pamiętam głos Krzysztofa Hołowczyca z którego nic nie rozumiałem, ale klimat był. Kończąc na podkładce pod mysz wykonaną w kolaboracji Benoit Sokal, Vatican City oraz Świętego Miasta Częstochowa!

Nie ukrywajmy, po zobaczeniu tej paczki różowej jak i mnie opadła szczęka! Dodatkowo gadżety z Playstation oraz Volkswagen które idealnie wpasowują się w moje hobby!

Używana książka to żaden wstyd. Niektóre są naprawdę ciężkie do zdobycia, niektóre już nigdy nie ujrzą nowego wydania. Kirył Bułyczow to autor którego nie znałem, ale zapowiada się naprawdę dobrze.

Jak coś to zdjęcie tej podkładki wrzucam w komentarzu. Dziękuje i życzę tobie oraz całej ekipie Wykopaka Wesołych Świąt które nadal trwają.
Francuz_slimak - To mój pierwszy raz jak biorę udział w #wykopaka , ale i z tej okazj...

źródło: comment_1671991938TYOVhH0kM5KbVnvNwCpsRQ.jpg

Pobierz
  • 6