Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WypokwykopowyMirek: jest zazwyczaj wydzielona strefa dla dzieci, taka ośla łączka, na której można upadać do woli. Ale polecam jednak wybrać się z kimś, kto już potrafi jeździć - trzymanie się bandy daje dużo mniejsze efekty, niż jazda pod rękę
  • Odpowiedz
@WypokwykopowyMirek: po pierwsze kupić swoje łyżwy, serio. Problem z wypożyczanym sprzętem jest taki, że zwykle to najtańsze chińskie g---o, które zostało zrobione na zasadzie byleby było trwałe, ale konstrukcja jest zupełnie nie przemyślana. Jeśli tam gdzie jeździsz mają takie typowe plastikowe skorupy, które zostały odlane jednolicie, to niemożliwe w nich jest wypchnięcie kolana do przodu, przez co przy próbie ugięcia nóg w kolanach Twoja pozycja będzie przypominała tą na klozecie
Zrobiony_bobr - @WypokwykopowyMirek: po pierwsze kupić swoje łyżwy, serio. Problem z ...

źródło: comment_16719868546OSzjytAE038cVot485omy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zrobiony_bobr: Byłem. Nie znam się na łyżwach ale to było na pewno chińskie g---o. Nie przewracałem się, ale nie potrafiłem się rozpędzić tak szybko jak większość jeżdżących. Stopy mocno bolały. No i podczas jazdy wypycha mi łyżwy na zewnątrz. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz