Wpis z mikrobloga

@Sandrinia: Znasz może jakieś sposoby na wyjątkowych natrętów, jeżeli nie ma się akurat kaszanki pod ręką? Przyznam, że wczoraj miałem nieprzyjemną sytuację, gdyż dwoje łaziło za mną i gadali głupoty, mimo mojej stanowczej wyrażenia niechęci do dyskusji z nimi. Mało brakowało a użyłbym przemocy, bo po jakimś czasie zrobiło się to bardzo uciążliwe, a ja dość szybko się denerwuję. Pomogły dopiero wulgaryzmy. Myślę że mimo wszystko to nie ja przesadziłem w
@McWozniak: I pełno katoli ma choinkę w domu, mimo że to pogańskie rzekomo. O ironio w kościele też są ¯\_(ツ)_/¯ Święta może sobie obchodzić każdy, przejmowanie się że ktoś może powiedzieć wtedy "hipokryta" do ateisty... To żenua xD Bo wcale przecież wszyscy nie jesteśmy, jeju :D Przyznam że jest zabawnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RiverStar: druga sprawa że jakbyśmy nie obchodzili to było by jeszcze gorzej, że obnosimy się z ateizmem, że tradycji nie potrafimy uszanować, że rodzinę ranimy. Dla mnie święta, szczególnie to jak obchodzimy je w Polsce to po prostu mega fajna tradycja.