Wpis z mikrobloga

Jak ja kurna nienawidzę tej kolumny. "Subiektywny przegląd tygodnia", żeby nikt nam nie zarzucił, że jesteśmy stronniczy. Przecież już na wstępie o tym mówimy, co nie? Ale żeby nawet w święta wylewać swoje żale i wszystkich na około atakować (nie swoich oczywiście) i pluć jadem. Już widzę jak im tam piana z pysków ciecze podczas pisania i co nieco skapuje gdzie nie trzeba. Przecież tam kłamią w żywe oczy i od razu nawiązują do polityki nawet jak temat tego nie dotyczy xD. Deschamp nie powiedział nic złego o Marciniaku, zbył temat. Giroud na pomeczowej dyskusji coś tam skakał (powiedział że sędzia ich ograbił z 2 goli) ale później się uspokoił. Zresztą przeczytajcie to sami, końcówka w nawiazaniu do sądownictwa w Polsce xD. Można to napisać w sposób wyważony, ale przecież lepiej ciągle atakować. Atakować, Atakować. Atakować! Niżej mówią że burmistrz Stalowej woli(PiS) ma nadwyżki w budżecie a burmistrz Dębicy (nie PiS) podnosi podatki o 8% za przyzwoleniem radnych KO którzy nie wzięli udziału w głosowaniu.
Obrzydliwe.
#bekazpisu #polskapress #nowiny
Pobierz Buszplified - Jak ja kurna nienawidzę tej kolumny. "Subiektywny przegląd tygodnia", ż...
źródło: comment_1671956068ZkLgQlBfgGXIIwf3izKSA0.jpg
  • 8
@Buszplified: Może u Ciebie, w Nowościach coraz mniej jest o regionie toruńskim za to więcej kolumn z takimi felietonami, albo reklamami w formie wywiadów. A i oczywiście Richard Henry Czarnecki ma swoją rubrykę XD no #!$%@? kto wpadł na taki pomysł aby tak skompromitowanej osobie dać rubrykę to ja nie wiem XD Jeszcze tam Mejzy brakuje z felietonami medycznymi...