Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Tez wam wydaje sie ze niektorzy komentujący na wykopie sa podstawieni? Czy istenija jakies racjonalne przesłanki dlaczego bronią januszexu, krzywych zagran ekipy a, wyolbrzymiaja jakies cringe zacjowania, hejtuja tzw ekipe b.

Najprostszy pomysl jest taki, ze od dziecka ogladali friza i ekipe i dali sobie wyprac mozgi. Ale jako osoba ponadprzecietna, wolna od autorytetow i manipulacji, ciezko mi to uznac.

#friz
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@topikPajak: no wlasnie w jaki sposob sie prosi.

Jw zwykle nie rozumiem jak dzialaja prosci ludzie xD

Prosil to sie Nitro szerzac patologie wsrod dzieci. A ci nagrywaja gowno filmy bez pomyslow, ani to ciekawe, ani to fajne , ktos je oglada, a pozniej placze ze nie jest fajne.

Po #!$%@? to ogladacie i potem placzecie xD

Dla mnie filmy friza i wiekszosci generycznych youtuber ów to gowno. I ich nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Redoxx: no nie, ja siedze na roznych tagach jak famemma, friz, rolnikszukazony w ramach socjologicznego eksperymentu i budowania nowych logicznych konstrukcji, w przeciwieństwie do biedy umyslowej jestem wolny od manipulacji.

Zobacz moje wypowiedzi, jak czesto ptram czy ogladamy te same programy.

Ja jako nadczlowiek z uwagi na sposob myslenia jestem obiektywny i oceniam ich bez dodatkowo, tylko na podstawie tego co sie dzieje i jestem uczciwy wobec kazdego z nich. Jestem
Taguj jakoś #niewiemisieniedowiem albi #himalajehipokryzji albo #logikatonirmojamocnastrona bo zesreles sie o co o czego pod no nie oglądasz xD

Po #!$%@? to ogladacie i potem placzecie xD


Też Ty w kolejnym akapicie

Dla mnie filmy friza i wiekszosci generycznych youtuber ów to gowno. I ich nie ogladam. Rozumiem plucie na nich wszystkich, bo sie niczym nie roznia, ale dlaczego jedni wybieraja ze nudny i generyczny friz jest lepszy oe ekipy b ze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@topikPajak: naucz sie wolac ludzi, chyba ze chcesz trafic na czarno.

Dalej, twoj prosty mozg nie rozumie roznicy. To oznaka slabego myslenia i cokolwiek teraz zrovie to strata czasu, ale poswiece na cb te 5s.

Ja tu nie wchodze szczekac na nikogo z not ej czy starej ekipy friza, skupiam sie na zagadnieniach w dyskusji, sprzeciwiajac sie waszemu malkontenctwu, to moja misja na tym tagu. Mam w dupie czy fizz nagrywa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Madoxxx: frizz tez to nieudacznik. Pewnie w polsce jest 1000 twkich frizow co nie wypalilo.

Ci ludzie zostali wciagnieci do swiata na jaki w zasadzie nie zasluguja wiec miara nieudacznictwa nie pasuje, bo osiagneli wiecej niz powinni (lacznie z frizem, bo on nie jest kreatywny jak oryginalne osoby co wymyslale trendy ktore on kopiowal).

Ciezka praca w kopiowaniu pomyslow innych. Do tego stopnia ze jego wybranka sie osmieszyla w dramie z
Bo ekipa B to banda nieudaczników którzy przez przypadek stali się znani. No oczywiście poza Patecem. Wiadomo że Friza można krytykować (nawet należy) ale trudno mu odmówić ciężkiej pracy i przemyślanego działania.


@Madoxxx: za sukcesem mrozona stoi kinga a nie ciezka praca XD