Wpis z mikrobloga

@Misticmac: dziecko zmarło mu pare miesięcy wcześniej i na swoją prośbę wrócił do gry już po tygodniu a w wakacje chore dziecko spowodowało opóźnienie powrotu do klubu o 8-10tyg? Ma to sens, faktycznie klei się historia mocno :) tak samo wiarygodne jak jego ckliwe historie ze z Manchesterem nie może walczyć o najwyższe cele, a teraz przejdzie do ligi arabskiej, katarskiej czy innego pazdzierzu. Lekki smiech
  • Odpowiedz
@utede: No, dla ciebie więcej sensu ma to, ze chłop, który stracil dziecko pol roku wcześniej, robi fejki na temat choroby następnego. United nie ma niczego, by gwarantować walke o jakiekolwiek trofea i pewnie bolalo go yo, ze wybrał ten klub w ruinie, gdy odszedl z juve
  • Odpowiedz
@Misticmac: Czytasz co w ogóle wypisujesz? xD chłop musi być ultra głupi jeśli liczył na sukcesy od razu w United które ma problemy od paru lat. Poza tym dlatego teraz przejdzie do jakiejś azjatyckiej ligi? Dla „sukcesów”? xD
  • Odpowiedz
@utede: tak, czytam. Może nie liczył na sukcesy „od razu”, ale wszyscy wiemy, ze grę w lidze mistrzów traktował priorytetowo. Brak kwalifikacji do LM potraktował bardzo poważnie w kwestii tego, dokąd klub zmierza. A gdzie ja pisałem, albo on mówił, ze odejdzie do takiej ligi dla sukcesów? Zaraz będzie mieć 38 lat, gdy przychodził do united miał ile? 36? Wtedy mogl myśleć o sportowym projekcie, teraz już niekoniecznie
  • Odpowiedz
Dlatego poszedł się wypłakać niedawno do redaktorka i narzekał ze nie może liczyć na trofea


@utede: No przecież prawdę powiedział, że nie może liczyć na trofea. I co ma zrobić, jeśli go nie chcą w najlepszych klubach? No ja wiem, kończyć karierę bo ty tak chcesz - jego hejter. Ty byś słuchał hejterów swoich? Ja nie, tym bardziej bym robił na odwrót.

Sam sobie zapracował olewając okres przygotowawczy


Sam olał,
  • Odpowiedz
parokrotnie był przyłapany


@utede: Brak dowodów. To że uznajesz coś za dowód nie znaczy że nim jest. To tak jak z tą zmianą zdania której nie tolerujesz, bo masz do niego antypatię. Problem z hipokrytami twojego pokroju jest taki, że ty w życiu nie raz też zmieniłeś zdanie, ale nie nazywasz samego siebie zakłamanym.

bo jakie rekordy on chce pobijać w lidze kozowielbicieli


@programista_wykopek: Nawet ilości goli ogólnie
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Taki sam brak dowodów jak słowo przeciw słowu bo trener mówił coś innego :) typ „przepraszał” po swoich wystepkach typu odmowa wejścia na boisko, opuszczenie stadionu etc a potem to powtarzał. I nie- nie mam antypatii do niego bo to legenda United. Po prostu jest słabym moralnie człowiekiem i strasznym egoista. Nie potrafi zaakceptować swojej słabej formy i widzi winę wszędzie dookoła i nawet w reprezentacji przestał być główna
  • Odpowiedz
nawet w reprezentacji przestał być główna postacią i nie potrafi się z tym pogodzić


@utede: Też by Ci się było ciężko pogodzić z sytuacją nagłego załamania formy, nagłej śmierci dziecka, nagłego odsunięcia od składu w przypadku właśnie końcówki kariery gdzie to już ostatnia szansa była na zdobycie MŚ. I nagle plaga takich porażek, plaga też trudności ze znalezieniem klubu, nagle z wielkiej góry spadasz w wielki dół.

To musi dotykać personalnie, to musi boleć. Ja tam mu wspołczuję, tym się różnimy. To jest zupełnie inna sprawa jak jesteś na szczycie i walczysz o top 1 o który jest bardzo ciężko, a nie będąc szarakiem niemającym i tak wpływu na wiele. Zresztą gdyby nie jego "egoizm" jak to nazywasz to nigdy by tyle nie osiągnął, a że się coś nagle popsuło - bywa. Nie był na to przygotowany i nie powinien być. Nikt walczący o top 1 nie mógłby znieść sytuacji, że nic mu już się nie uda i nie zdobędzie swojego
  • Odpowiedz
@programista_wykopek: czy ty serio myslisz ze wyslanie gifa z meesim mnie zdenerwuje? XD kibicowalem mu na wc xD jestes az tak glupi? mental typowego placzka polaczka xDDDD ktory sam jest fanbojem i wrzuca innych do tego samego wiadra xDD
  • Odpowiedz