Wpis z mikrobloga

@Sefton: Święta są, kolega na pewno co nieco leków na nadciśnienie spożył, trzeba być wyrozumiałym ;)


@ziolowytomek: ja mam niesmak i tyle. To on się będzie tłumaczył co, gdzie, jak i czemu gdy ktoś go zgłosi
@Sefton: Bez przesady. Główny komendant strzela z granatnika na komendzie i nic, a tu zwykły chłop napił się świątecznej wódki i wylał swoje oburzenie na oszusta, którego wcześniej wspierał finansowo. Sam miałem takie gówno-sprawy za komentarze na YouTube. Za każdym razem policjant/ka którzy spisywali moje zeznania, pukali się w głowę że w ogóle muszą się takimi głupotami zajmować. Zawsze szło umorzonko. Nie traktujmy życia zbyt poważnie ( ͡° ͜ʖ
@Sefton: Przyjmijmy że nikt z nas nie jest ideałem. Kto nigdy po pijaku nie zrobił/powiedział/napisał niczego głupiego, niech pierwszy rzuci kamień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzieciaki są jeszcze bardziej wulgarne i pyskate niż się koledze wydaje i raczej nie czytają one tego tagu. A co do policji, to oni w każde święta mają tyle interwencji do awantur domowych z tytułu nadużywania alkoholu, że taki jeden wpis mirka