Wpis z mikrobloga

@PaprykarzXL acha czyli znowu to o co pytałem jest sednem kłamstwa. My to utrzymujemy wszyscy, chłopy bierta widły. Tylko w tym roku orlen na wszystkich stacjach wliczając zagraniczne, sprzedał 11 mld litrów paliwa i nawet przy geometrycznym spadku tej ilości do 2015 gdzie orlen by zaczynał od straganu było by to na oko 33 mld litrow. Przy zysku złotówki z kazdego litra masz swoje trzydzieści parę mld. O to Ci chodziło? O
  • Odpowiedz
@PaprykarzXL: Remontowali to Litwini tory xD

Począwszy od 2007 roku, jak tylko PKN Orlen przejął władzę w litewskiej spółce, rafinerię w Możejkach zaczął prześladować pech. Na początku awarii uległ kontrolowany przez Rosjan rurociąg Przyjaźń, który dostarczał ropę do rafinerii. Spółka musiała więc dostarczać ropę drogą morską, co było znacznie droższe.

Wielokrotnie na terenie rafinerii wybuchały pożary, a Litewska kolej zdemontowała tory prowadzące do Możejek. To wszystko odcisnęło też swoje piętno na
  • Odpowiedz
@sobiera: proponuje nauczyć się czytać. Napisałem o tym, że Możejkami sobie księgowe straty robili i dlatego zysk był mały, więc nie wiem co twoj post wnosi do dyskusji skoro potwierdziłeś moje słowa
  • Odpowiedz
@craftsman: Masz taki sposób pisania, że czytając oba twoje posty nadal nie mam pojęcia czy ty orlen krytykujesz czy go bronisz xD oraz nie wiem dlaczego mówisz o bieżącym roku skoro zdjęcie z posta odnosi się do lat 2008-2021
  • Odpowiedz