Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że wysokie kobiety zazwyczaj wyglądają na bardziej zadbane i starające się dobrze wyglądać? Ja mam takie wrażenie.

Wydaje mi się, że głównym powodem jest po prostu konkurencja z niższymi laskami o względy wzrostaka. Dodatkowo wzrostaki zazwyczaj preferują o wiele niższe kobiety. Dlatego wysoka laska musi się mocno starać, żeby jakiś wzrostak zwrócił na nią uwagę.

Oczywiście wysokie kobiety mogłyby po prostu otworzyć się na niższych facetów, ale zazwyczaj sama myśl o tym powoduje u nich odruch wymiotny.

Dzięki temu każdy wzrostak, który nie ma zreformowanej twarzy, ma niesamowicie dużo ofert od kobiet i może sobie przebierać według własnego uznania, np. że ta za wysoka, ta za małe cycki, ta za mała dupa, ta nie pozwala mu na seks z innymi kobietami itd.

Oczywiście przez ich wybrednosc laski krytykują wszystkich facetów, nawet niskich xd.

#przegryw #blackpill #takaprawda
#wzrost
  • 12
@power-weak: Gówno prawda. Nie mam 180, jestem z 10 cm niższy i ona ma to totalnie gdzieś. Zresztą wzrost nigdy jej nie interesował/nie imponował. Zresztą nawet na logikę - jak sama jest wysoka, to czemu ma to jej w jakiś sposób imponować? Nigdy nie zauważyłem u wysokich bab tendencji do zwracania uwagi na wzrost. Przeważnie mają też niższych partnerów.