Wpis z mikrobloga

Jezusie, jestem w szoku. Naprawdę się wzruszyłem, kiedy zacząłem otwierać paczuchę od, teraz już mogę oficjalnie powiedzieć, mojej nowej ulubionej Mirabelki @karo_lka. To co zrobiła Karolina przechodzi ludzkie pojęcie. Jest mi naprawdę głupio, że ktoś dla mnie poświęcił tyle czasu, pieniędzy i starań. Karolina przez dobry tydzień bombardowała mi priv wykopaki, żeby upewnić się, że wie wszystko, napisała mi aż pięć stron odręcznego listu (którego nie ujawnię bo wiadomo), dostałem zaproszenie na kawę i drinka z jej chłopem (sorry guys), a do tego idealnie podpasowała każdy prezent, zrobiła nawet pierniczki (,), dostałem magnes na lodówę, kalendarz na przyszły rok, Mirabelka przygotowała memy tematyczne i dostałem nawet Papaja zaklętego w słońce, a mój kot dostał zapas smakołyków na rok! Wszystkie te memy są zalaminowane, książki dopasowane pode mnie, nawet pojawiła się koszykówka na kibel i SD z Tibijki, JEZU! Karolina, postokroć dziękuję, choć to pewnie i tak za mało za to wszystko, co jako Mikołaj mi w tym roku sprawiłaś () #wykopaka
MrKaban - Jezusie, jestem w szoku. Naprawdę się wzruszyłem, kiedy zacząłem otwierać p...

źródło: comment_1671827919h3rCTRCCAfasBKIlMaTm5Z.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz