Wpis z mikrobloga

@jinnoman: Mam lepszy pomysł:

Niezaszczepionych - zabić
Zaszczepionych 1 dawką - łagry na 15 lat
Zaszczepionych 2 dawkami - 2 lata więzienia + 90 godzin prac publicznych.
Zaszczepionych 3 dawkami (2+booster) - pełne prawa obywatelskie
Zaszczepieni 4 dawkami i więcej - ulgi podatkowe, ulgi na wodę, gaz i prąd.
  • Odpowiedz
@jinnoman: tak! I jest mi z tego powodu bardzo smutno tzn wszyscy tacy jak on zdechli dla mnie
Geniusze co się okazały zwykłymi burakami
Kubica był pierwszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Verdino: Kubica też? Nieee :(

Małysz też chyba promował szczepionki. Linda? W każdym razie jest kilka przykładów takich osób, które straciły mój szacunek w ten sposób.

Z drugiej strony jest wiele postaci, które ten szacunek zyskały. Jak na przykład legenda Djocovic. Dla mnie przykład bohaterstwa.
  • Odpowiedz
@jinnoman: oj tak
Dolicz geniusza z Chłopaki nie płaczą i masz piękną paczkę bezmózgich bogaczy
Djoco to słup bo jeśli sam zainwestował w lekarstwo na COŚ19 to ciężko widzieć w tym cokolwiek z bohaterstwa #takaprawda ¯\_(ツ)_/¯
Bez urazy
  • Odpowiedz
@jinnoman No i ma rację, przecież to #!$%@?, że możesz kogoś zabić i jeśli nie jesteś zaszczepiony to w Los Angeles nie idziesz siedzieć ze względu na zagrożenie epidemiologiczne.
  • Odpowiedz
@SmellySocks: Masz racje. Takie słowa nie padły w tym wywiadzie. Natomiast to co tam jednak powiedział jest równie skandaliczne. Sądząc po jego logice to nie miałby nic przeciwko, żeby zamykać niezaszczepionych w więzieniach. To jest postawa antydemokratyczna, despotyczna i totalitarna. Takie poglądy sa równie groźne jak faszyzm, czy komunizm.

I really feel that if someone chooses not to be vaccinated, that they should choose to stay home. Not go to
  • Odpowiedz