Wpis z mikrobloga

Wczoraj przyszedł nowy nabytek więc parę słów napiszę.

Zapach to Carolina Herrera, Bad Boy Le Parfum

Cena na notino to obecnie 499 zł za 100 ml.

Zapach noszę na sobie od wczoraj i szczerze powiedziawszy spodziewałem się dużo więcej po nim.

Czytając opinie w sieci, czy to na grupach perfumiarskich czy na samym notino miałem przed oczami zapach, który rzeczywiście zwala z nóg i jest wyjątkowy w swoim rodzaju.

Teraz mając go na skórze nie wiem skąd te zachwyty. Zapach jest poprawny, męski, ale bez żadnej rewelacji. Nie zauważyłem żadnych nut otwarcia czy później jakiegoś dodatkowego bukietu, który pojawiłby się z kolejnymi godzinami na skórze.

Zapach jest dość mocny, ale jego trwałość to jakieś 3-4 godziny, w ciągu których zapach nie zaskoczy nas niczym, ani nie ujawni żadnych ukrytych akcentów.

Opisy tego zapachu pozwalają przypuszczać, że zapach jest nietuzinkowy i wyjątkowy oraz intrygujący, tymczasem już pierwsze psiknięcie przywołało u mnie złudzenie, że jest to zapach w stylu zmiksowanego podrasowanego Banderasa czy Bruno Banani.

Nie jest to żaden wybitny zapach, jest poprawny i przyjemny ale napweno nie wyjątkowy.

Pewnie będę go używał w zimowe wieczory, ale żałuję, że skusiłem się na ten zapach i wybrałem go zamiast któregoś zapachu Spicebomb.

#perfumy
Pobierz FuriousViking - Wczoraj przyszedł nowy nabytek więc parę słów napiszę.

Zapach to C...
źródło: comment_1671809130eLbY7lhbRP72Av0ddshoMS.jpg
  • 3