Wpis z mikrobloga

Dla tych, którym nie chce się czytać moich poniższych wypocin TLDR: w 100% darmowa książka Megalopolis 2077 w wersji ePUB, PDF i Mobi, dostępna z poziomu sklepu ze Znaleziska po wpisaniu w koszyku kodu WYKOP. Książkę możecie pobrać za darmo do końca roku. To taka moja prywatna promocja Świąteczna dla Wykopków w podzięce za wsparcie. Enjoy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://megalopolis2077.pl/produkt/ebook-megalopolis-2077/

WAŻNE: przy pobieraniu książki system sklepowy WooCommerce będzie wymagał od was podania danych. Nie wiem jak to wyłączyć dla pobierania zdalnego, dlatego wpiszcie tam po prostu cokolwiek (w sekcji “uwagi” mogą być np. życzenia świąteczne). Pliki będzie można pobrać z poziomu strony WWW, więc nawet adres email nie musi być prawdziwy.

A teraz ze szczegółami:

Część z Was, szczególnie Wykopki spod tagu #czytajzwykopem, być może kojarzą mnie już z wrzutek, promujących książkę Megalopolis 2077. Dla zielonek oraz dla tych, którzy nie znają tematu - Megalopolis 2077 to moja debiutancka powieść, którą wydałem samodzielnie w 2020 roku. Promocję książki i jej sprzedaż, szczególnie na początkowym etapie, zanim ogarnąłem profesjonalną dystrybucję, w dużej mierze opierałem na Wykopie. Dlatego jestem bardzo wdzięczny Wykopkom, od których w newralgicznym dla mnie momencie otrzymałem ogromne wsparcie w postaci pozytywnego feedbacku i funduszy ze sprzedaży, które mogłem zainwestować i dodatkowo rozwinąć dystrybucję. Niniejsza wrzutka jest swego rodzaju podziękowaniem dla Wykopków za tamto wsparcie - ale o tym za chwilę.

Jeszcze gwoli wyjaśnienia - Megalopolis 2077 to akcyjniak science-fiction w gatunku cyberpunk, w dystopijnych klimatach (więcej informacji w powiązanych). Książka została dosyć dobrze przyjęta zarówno przez czytelników jak i recenzentów (obecnie średnia 7,2 na LubimyCzytać, 4,5/5 na Empik.com, 4,3/5 na Storytel, 3,6/5 na Goodreads). Od wydania sprzedało się kilkaset egzemplarzy papierowych, oraz przynajmniej dwa, trzy razy tyle wydań elektronicznych. Udało mi się także nagrać adaptację audio z legendarnym Mako_new i audiobook na samym Storytelu ma kilkadziesiąt tysięcy przesłuchanych godzin.

Nie będę kłamał, że na Megalopolis 2077 zarobiłem krocie, bo w Polsce na książkach raczej majątku się nie zbije, ale koszty wydania, promocji i audiobooka, zwróciły mi się i jeszcze trochę zostało ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Przede wszystkim jednak była to dla mnie wspaniała przygoda - poznałem mnóstwo ciekawych ludzi z “branży” książkowej, uczestniczyłem w różnego rodzaju eventach (m.in. Wrocławskie Dni Fantastyki), rozdawałem autografy, usłyszałem liczne ciepłe słowa od ludzi, którzy czytali powieść. Wszystko to utwierdziła mnie w przekonaniu, że warto realizować swoje cele, warto pisać nawet jeśli mało kto w ciebie wierzy.

I właśnie w podzięce za wszystkie te wspaniałe chwile, chciałbym z okazji nadchodzących Świąt sprezentować Wam moją książkę i w ten sposób podziękować za otrzymane swego czasu wsparcie. Książkę w wersji elektronicznej (pakiet ePUB, PDF i Mobi) możecie pobrać z poziomu mojej autorskiej strony WWW megalopolis2077.pl. Wystarczy, że po dodaniu eBooka do koszyka, w miejscu przeznaczonym na “kod promocyjny” wpiszecie WYKOP i będziecie mogli pobrać Megalopolis 2077 do końca roku całkowicie za darmo. Jeśli napotkacie jakieś trudności - piszcie, postaram się w miarę możliwości pomóc.

A jeśli komuś spodoba się Megalopolis 2077 i będzie chciał więcej, to zapraszam na mój profil na Wattpadzie: https://www.wattpad.com/user/Stefan_Krol Znajdziecie tam autorskie opowiadania, a także zajawki powieści - już wydanych, oraz tych, które wkrótce się ukażą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A dla tych, którzy chcieliby przeczytać kolejną część Megalopolis mam specjalną niespodziankę - prolog do kontynuacji o roboczym tytule Megalopolis 2078 (uprzedzając pytania: powieść powstaje, ale na ten moment priorytet mają inne projekty). Wspomniany prolog (uprzedzam - pierwszy draft, bez profesjonalnej korekty) znajdziecie pod linkiem: https://megalopolis2077.pl/megalopolis-2078/megalopolis-2078-prolog/

Miłej lektury, Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

WAŻNE: przy pobieraniu książki system sklepowy WooCommerce będzie wymagał od was podania danych. Nie wiem jak to wyłączyć dla pobierania zdalnego, dlatego wpiszcie tam po prostu cokolwiek (w sekcji “uwagi” mogą być np. życzenia świąteczne). Pliki będzie można pobrać z poziomu strony WWW, więc nawet adres email nie musi być prawdziwy.


#czytajzwykopem #ksiazki #cyberpunk #fantastyka #rozdajo #promocja
  • 4