Wpis z mikrobloga

@Perlo: już kilkukrotnie poruszałem ten temat na mirku, spodziewałem się raczej czegoś w stylu mega umysłu który znalazł buga w systemie i go wykorzystał a tutaj zwykły koleś któremu kasa #!$%@?ła do głowy... ale jak popatrzysz na tag #maratonfilmowy to zastanawiają mnie te oceny po 7-8-9 a nawet 10... dla mnie to ledwo 5.
@PanKara: ludzie sie zachwycaja bo leo, bo nominacje do oscara, bo cpaja, bo pieprza, bo taki wulgarny... a dla mnie jednak ciut za malo, obejrzalybym jeszcze jakby trwal 1,5h ale 3? stanowcza przesada, bo film w sumie o niczym. slabe te oscarowe filmy w tym roku wyszly. zostalo mi jeszcze pare, ale zapowiada sie to wszystko zle;)
@Perlo: Zastanawiałem się, czy to mój poziom i nie rozumiem tego, czy o co chodzi, ale mamy podobne wnioski. Dla mnie dobrym porównaniem będzie #warsawshore. Wieczna impreza, dialogi na poziomie gimbazy, sam sporo przeklinam ale ilość fucków w tym filmie nawet mnie przerosła, Pasikowski też by nie ogarnął ;D No i faktycznie, te 3h na TAKI film to za dużo, ja lubie długie filmy, lubię się wczuć w klimat ale
@PanKara: nalezy mu sie jasne, ale mogl go dostac za Shutter Island np, bo tutaj az nie wypada. Wczuc sie w klimat mozna jak ten klimat jest ;) Tutaj go zdecydowanie braklo, wiec i wczuwac sie za bardzo w co ne bylo...

Ogladales cos jeszcze z oscarwych? Bo ja poki co jeszcze American Hustle ale musialem w polowie przerwac bo @Muflik mowi ze nudny ;) Dla mnie sredniawka. Za to polecam