Wpis z mikrobloga

#perfumy
Pytanie od perfumowego troglodyty, proszę nie bić ( ͡~ ͜ʖ ͡°) lub pominąć:
Rzadko korzystam z perfum, chyba ze dwa lata temu kupiłam jedne fajne i dopiero teraz mi się znudziły lub po prostu już się zepsuły/ straciły właściwości.
Wizyta w perfumerii jest dość przytłaczająca, trudno mi zdecydować się na cokolwiek. Chętnie kupię jakiś zestaw próbek/ mini flakoników z atomizerem. Podobają mi się zapachy albo damskie lekko słodkie albo męskie / unisex. Z męskich bardzo lubię te opisywane jako drzewo/skóra (za to raczej nie lubię 'korzennych'). Nie widziałam takich damskich, ale może coś Wam przychodzi do głowy/ macie na sprzedaż? Fajny byłby zestaw przynajmniej trzech propozycji.
Dla kontekstu moje dotychczasowe perfumy to Michael Kors coral, a mojego niebieskiego (też super) Dior Homme intense. Teraz ten Michael Kors wydaje się zbyt słodki, ale to może kwestia czasu posiadania tego flakonu, kupiłam sporo za duży jak na swoje potrzeby.
Będę wdzięczna za sugestie/ oferty/ rady.
  • 3
Najważniejsze to to, że o ile nie trzymasz flakonu na słońcu/grzejniku, to może stać i stać i nie zmienia się jego właściwości. Z drugiej strony twój odbiór danego zapachu na pewno ;) na pewno na tagu znajdzie się ktoś, kto zaproponuje odlanie, ale w międzyczasie - masz może jakieś swoje stare perfumy? Może warto spróbować do nich wrócić?
@pivosh92: dziękuję, trzymany byl w dobrych warunkach. Starych perfum nie mam, poszłam w minimalizm i się pozbyłam kiedyś. Za to te sobie zostawię w takim razie, może do mnie za jakiś czas wrócą.