Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miraski szukam filmu, który oglądałem w latach 90. Pamiętam dwie sceny. Może też być tak, że to były dwa różne filmy.

Kierowca potrącił Murzyna i odjechał z miejsca zdarzenia, ale patrzy w lusterku a ten za nim biegnie. Przyspiesza, a kiedy jest już na autostradzie zwalnia, patrzy w lusterko, a tamten jest tuż za samochodem.

Druga scena albo drugi film:
Rodzina z dzieckiem mieszkają w domu. Nagle okazuje się, że nie mogą z niego wyjść, za drzwiami i oknami jest jakaś ściana. Zaczyna się robić mega gorąco. W końcu okazuje się, że są lalkami w domku i dziewczynka bawiąc się nimi, wstawiła domek do piekarnika.

Mam podejrzenia, że to były epizody z Opowieści z krypty, które kiedyś leciały na jedynce.

Thank you from the mountain

#film #szukamfilmu #cotozafilm
  • 5
Child's Play" serialu "Hammer House of Mystery and Suspense


@OCoZaklad: tak, to jest to, Child's Play. Wielkie dzięki, czuję jakbym przeniósł się w czasie do dzieciństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierwszy, to może być Thank's For the Ride Lady, ale nie jestem już tak pewny. Zapamiętałem scenę, że ofiara biegnie tuż za zderzakiem. Kierowca wciska pedał mocniej, a on dalej tuż za samochodem. Jednak minęło 30 lat,