Wpis z mikrobloga

Czego używacie w #studbaza do komunikacji wewnątrz grupy zamiast maila grupowego, który jest ułomnym rozwiązaniem? Grupy Googla, gdzie administratorem jest starosta roku?
  • 26
  • Odpowiedz
@marysuistyczna: mamy pełno anonimów, którzy sobie śmieszkują i wkurzają innych. Poza tym były przytaczane na Wykopie jakieś chore akcje z wysyłaniem bluzgów do wykładowców z grupowego maila albo podszywaniem się pod inne osoby i złośliwym przekładaniem egzaminów.
  • Odpowiedz
@Asgareth: my mamy na grupach google założonego naszego kierunkowego maila, zarządza nim starosta, który rozsyła do grupy to, co dostanie na tego maila, oraz jak chcemy się wspólnie komunikwoać, to po protu pisze się na maila grupy google i można robić konferencję mailową. Bardzo dobre rozwiązanie, przynajmniej dla mojej grupy 5 osób :)
  • Odpowiedz
@majas: o to to, tego się spodziewałam. Spodobało mi się to rozwiązanie przy rejestracji na IAESTE, tam grupa liczy prawie 200 osób i jest porządek - każdy podpisany imieniem i nazwiskiem, każdy widzi wszystkie wpisy, wysyłać z maila grupy może tylko admin.
  • Odpowiedz
@Asgareth: U mnie kiedyś było forum, ale facebook był bardziej praktyczny. Kto nie chciał zakładać konta to #!$%@? mu w dupala bo bo byli to ludzie z tych 'alternatywnych' jacy to oni nie są. Do tego dropbox na materiały i jest elegancko. Awaryjnie mamy też grupowego maila na którego prowadzący wysyłają nam materiały, ale z nim różnie bywało. Nie raz jacyś idioci wszystko usuwali.
  • Odpowiedz