Wpis z mikrobloga

Kochani, przerywamy symulację! Paczka korsarzy zeżarta zgodnie z instrukcją, więc Wam się oczy otworzą jak mnie się zamkną!

W tym roku byłem grzeszny, to znaczy bardziej debil niż angle, ale nawet mimo tego zamiast rózgi dostałem najpiękniejszą pakę od @ramenowy_kotek (ʘʘ)

Niezwykle cieszyła mi się buzia przy czytaniu listu. Tramwaje tak naprawdę nie istnieją, a wykolejenia to medialna mistyfikacja prezesa Selera na zlecenie Kotka Wrocka żeby przejąć władzę nad miastem. Ktoś musi w końcu coś z tym zrobić!

Prezent jest niesamowicie udany, absolutnie się już nie stresuj, a teraz do dzieła, pora na #pokapake - dostałem:

Puzzle Star Wars typu #!$%@?; nieprzypadkowo zaczynam od nich, bo najbardziej mi się spodobały, miałem kiedyś puzelki, które były absolutnie całe białe, super się takie trudne wzory układa, bo obrazek jest praktycznie nieprzydatny XD Będzie na pewno układane i to raczej nie w kilka godzin jak typowe 1000 elementów. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Rumibumbum? Rukmibum? Rumbikum? Kojarzę tę grę, ale nigdy nie miałem jej okazji ani grać, ani w sumie nawet widzieć na oczy na żywo. Brzmi trochę jak połączenie makao i bingo, bardzo mnie ciekawi, co się za tym kryje. Na pewno ogram, może nawet już w te święta.

Zestaw świeczek smakowych; te akurat w przeciwieństwie do rumibukum mają strasznie skomplikowaną instrukcję jak teraz czytam na spodzie XD

Lindorki; moje ulubione słodycze, nigdzie chyba o nich nie pisałem (albo było to kilka lat temu xD), jestem ogromnie zdumiony, że akurat je wybrałaś.

Szokobonesy; przejrzałaś mnie, napisałem tamten wpis głównie dlatego, że miałem na nie ochotę, a nie mogłem nigdzie znaleźć w okolicznych sklepach xD Kara być jednak musi i to dotkliwa, dlatego muszę zadowolić się jedynie dwoma opakowaniami. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ślicznie dziękuję Ci za tę przecudowną paczuchę, sprawiła mi ona ogrom radości i uśmiechu.
Mam nadzieję, że to nie będzie Twoja ostatnia #wykopaka i spotkamy się na tagu i w przyszłym roku.

Wesołych Świąt! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Kotwpizamie - Kochani, przerywamy symulację! Paczka korsarzy zeżarta zgodnie z instru...

źródło: comment_16717152287LGnTQQ7eF5vYDCPY1c55k.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz