Wpis z mikrobloga

Patrząc na to co dzieje się na wykopie ostatnimi czasy naszła mnie pewna myśl. Co jeśli nasza "wspaniała" partia rządząca testuje właśnie cenzurę w internecie i reakcję ludzi na takową? Być może teraz trochę odleciałem, ale no powiedzmy sobie szczerze że to co się tutaj odwala, czyli: shadowbany, usuwanie wpisów stawiających Orlen w złym świetle, usuwanie komentarzy, banowanie niektórych użytkowników to nie jest normalne. Przynajmniej nie w kraju z wolnością słowa, szkoda że takowym już od dawna nie jesteśmy.
#orlen #paliwo #afera #moderacja #wykop #moderacjacontent
Kadet20 - Patrząc na to co dzieje się na wykopie ostatnimi czasy naszła mnie pewna my...

źródło: comment_1671697210QjcAOrWgfcMYfmpjFyfXGY.jpg

Pobierz
  • 14
@Kadet20: Wiesz, wystarczy że PiSdzielcy sypną groszem z naszych podatków, co większym serwisom, by te usuwały niepochlebne komentarze. Patrz: obecna afera na wykopie. PiSdzielcy z osrajtkiem mają czyste dłonie, oni cenzury nie wprowadzją, co innego pewien pan co nie ma jajek. Każdego można kupić, wszystko zależy od ilości srebrników.
Co jeśli nasza "wspaniała" partia rządząca testuje właśnie cenzurę w internecie


@Kadet20: przeceniasz ich, ciut za mocno wierzysz w siłe netu w tej nanoBańce jaka jest wypok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ps testuje opinie publiczną za pomocą klasycznych sondaży