Wpis z mikrobloga

To naprawdę straszne, że w pewnym momencie historycznym, można było w Polsce wyrywać dziewczyny na stuningowanego Poloneza xD

Bo jaki mógł być inny powód popełnienia takiego dzieła? Żeby było jeszcze śmieszniej, jest to wczesne Caro, tzw. wąski most produkowany w latach 1991-1993 (mniejszy rozstaw kół i wlot powietrza na masce).

#samochody #polonez #tuning #root #polskaszkoladizajnu #heheszkiprzezlzy
Sepang - To naprawdę straszne, że w pewnym momencie historycznym, można było w Polsce...

źródło: comment_mvVxI0UWhqntpuwawo1bFrouoVMspDfo.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Sepang: (#) Ale bez tego wlotu polonez nie mógł się obejść? Chodzi mi o to, że teraz praktycznie żaden samochód nie ma takiego wlotu na masce i niektóre polonezy też nie miały i działały.
  • Odpowiedz
@Sepang: Nie bijcie mnie ale mi się poldek zawsze podobał. Miał coś w sobie ze starych Mustangów, ta maska była masywnna, światła. konkretne,. Dupa taka sobie, ale przód to był bardzo fajny design. W końcu Giugiaro @white_duck: @Shodan56:
  • Odpowiedz
@Sepang: Poważnie ktoś zrobił Caro Plusa z wąskiego Caro, czy może to jednak Caro Plus z maską wziętą z wąskiego co by zrobić bad look i żeby był bajerancki wlocik?
  • Odpowiedz
@Sepang: Zderzak tylny też z Plusa. Porównałem sobie Twoje zdjęcia ze zdjęciami mojego Plusa byłego i faktycznie różnice są jednak bardzo duże. Odpuściłem jednak już FSO i oko już nie te ;)
  • Odpowiedz