Wpis z mikrobloga

Drogie Mirableki i Mirosławy!

Jak zawsze na podsumowanie roku garść statystyk.
Kilka miesięcy temu postanowiłem zamknąć mój agregat linków filmowych kinol.pl i zająłem się wdrażaniem serwisu isdb.pl - który docelowo ma być w pełni autonomicznym serwisem, który zawiera materiały ze wszystkich dostępnych źródeł zupełnie za darmo, bez reklam (0 reklam na pc i mobile) i w jakości min. 1080p wraz z możliwością wyboru napisów w oparciu o api opensubtitles.
Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem za ok 2 tygodnie powinna wyjść dość duża aktualizacja, która poprawi większość
problemów zgłoszonych co do wersji podstawowej - w szczególności będą to funkcjonalności playera.
Stopą achillesową nadal będą pozostawały filtry i grabbery, ale po głębszej analizie skupimy się na razie na najważniejszych rzeczach, a w sprawie algorytymiki wyszukiwania zastosujemy kompromisy oparte na badaniach większej grupy testerów.
A strona jest w PHP, więc wiadomo kto będzie testował:)

Z ciekawostek:
1. po wejściu na zakładkę "MOVIES" można wybrać filtr adult (categories) i zapoznać się z filmami erotycznymi z dawnych lat.
Większość z nich nie ma nawet okładek.
2. Strona jest anglojęzyczna, ale można też wyszukiwać po polsku.
3. Filmy i seriale są aktualizowane codziennie, a nowododane można znaleźć po kliknięciu w filtr Sorty by -> ADDED.

Będę wdzięczny za polecenie serwisu znajomym i konstruktywne komentarze.

#ciekawostki #film #seriale #filmnawieczor #prokuratorboners
januszzbloku - Drogie Mirableki i Mirosławy!

Jak zawsze na podsumowanie roku garść...

źródło: comment_1671688558B2BEleJwITTX6Mixh3aE3N.jpg

Pobierz
  • 18
@januszzbloku: co ma piernik do wiatraka, mówisz tak jakbyś robił coś co ktoś inny nie jest w stanie osiągnąć, znam streambase więc i wszystkie pirackie strony, ale chciałem wiedzieć z których ty bierzesz konkretnie, bo to zależy czy jest sens korzystać z twojej strony..
@GoracyDelfin: to tak nie działa, u mnie są dedykowane rozwiązania oparte na własnym datacenter. Napisy są pobierane z opensubtitles i często jest wybór różnych wersji dla jednego języka (można wybrać inne jak nie pasują). Jak pisałem moja strona to nieco bardziej zaawansowany projekt.
Poza tym aktualna wersja jest już nieco przestarzała, pracujemy (tak nie robi tego jedna osoba) nad nową wersją playera, jak dobrze pójdzie tu ukarze się na początku nowego