Wpis z mikrobloga

No dobra, a teraz odwróćmy role.


@Mr_3nKi_: No tak, na przykład odwróćmy rolę ofiary i kata, i nagle jest to zupełnie inna sytuacja, CO TO ZA CZARY? xD

komiszcze trzyma zakrwawioną głowe byłego prezydenta stanów zjednoczonych, lewaki; Tak, super! Woow!


Nikt nie pisał, że to jest super.
  • Odpowiedz
No tak, bo w pierwszym jest przecież komiszcze xD


@Mr_3nKi_: Kto tak pisał? Ja napsiałem że to jest niesmacze i że powinno zostać usunięte przez Twittera. Pisałem, że to niej jest realna groźba i że FBI się tym nie będzie interesowało bo o tym wie.
  • Odpowiedz
Nikt nie pisał, że to jest super.


@szary_obcy: Nikt nie musiał.

Kto tak pisał? Ja napsiałem że to jest niesmacze i że powinno zostać usunięte przez Twittera. Pisałem, że to niej jest realna groźba i że FBI się tym nie będzie interesowało bo o tym
  • Odpowiedz
@Rain_: Muzułmanie to już inna bajka xD

Tamci z charlie hebdo, zapomnieli, że nie są w internecie xD. Tym bardziej we Francji, gdzie muzułmanów jest w cholere i taka osoba może wejść do redakcji, jak do swojego domu xD. Teraz już nie, ale tak mogli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szary_obcy: chryste, stań przed lustrem i postaraj się nie porzygać, bo lewa strona mnie ciągle zaskakuje skalą hipokryzji i moralności kalego
  • Odpowiedz
@FotDK: Prawa strona już nawet nie zaskakuje tym, że co roku organizuje kilka ataków terrorystycznych w USA. No ale to lewaki z ich hipokryzją na Twitterze są prawdziwym problemem c’nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szary_obcy: dopóki nie ma dowodów, że to prawaki, to nawet nie wierzę, ostatnio jakieś czarne idiotki malowały po szkole napisy o białej supremacji, ameryka to jeden wielki false flag.

Zresztą sram na Wasz konflikt dopóki nie wchodzicie w życie normalnych ludzi.
  • Odpowiedz
@szary_obcy: P.S. nie jestem prawakiem xD ale lewicowa hipokryzja bawi mnie bardziej, bo ukryta pod płaszczem dobrego serduszka xD


@FotDK: Nie ma dużego znaczenia czy jesteś czy nie jesteś (co sam o sobie myślisz). Ale praktyka jest taka, że powiesz skrajnie prawicowe talking points. Neonazista w pełni by się z tobą zgodził. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szary_obcy: przede wszystkim ma znaczenie co sam o sobie myślę, a nie jakiś kretyn z internetu, priorytetowo siebie znam najlepiej, a nie Ty obarczony jakimiś oblężonymi twierdzami a rym bardziej obarczony jakaś chorobą psychiczną, która mu podpowiada co zaraz ktoś powie xD

A dla Was lewaki, prawaki, kto nie z Wami ten od razu nazista i komunista, co bawi, bo obydwie strony strony są bliżej tych określeń niż ich oponenci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szary_obcy: czekaj czy Ty nazywasz odwety na imigrantach prawackim terroryzmem?

W takim razie ataki terrorystyczne ze strony imigrantów nazwijmy winą lewicy. Ten sam poziom absurdu.
  • Odpowiedz
@FotDK: Ziom bo brzmisz jak ostatni skrajny prawak neonazista, nie wiem dlaczego samemu tego nie zauważasz. Ostatnim etapem ludobójstwa jest próba wymazania go z historii. Twoje twierdzenie, że ten ostatni atak an klub LGBT w ogóle NIE MIAŁ MIEJSCA jest dość obrzydliwe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szary_obcy: gdzie stwierdziłem, że nie miał miejsca jakiś atak, stwierdziłem, że nie ma dowodu na razie, że to prawaki, a przynajmniej nic takiego nie widziałem, bo nie śledzę tych wojenek.

A wymazanie z pamięci to domena komunistów bardziej.

Ale po tym co piszesz stwierdzam, że szkoda świąt na Ciebie.

Chłop widzi wszędzie nazioli....
  • Odpowiedz