Wpis z mikrobloga

Szkoda mi Natana. To jest niesamowite jak ten chłopak obrywa za swoją odmienność i to z każdej strony.
On ma dopiero ile? 19 czy 20 lat? Zaczyna odkrywać swoją seksualność, próbuje wyjść z szafy, a za każdym razem jest b----------y. Tu ktoś śmieje się, że jest mało inteligentny, tam ktoś pisze, że nie ma sumienia lub ma problemy z określeniem granic rzeczy akceptowalnych w społeczeństwie (naprawdę te osoby nie wpadły na to, że ten chłopak może być osobą ze spektrum autyzmu??). A najgorsze są te manipulacje, które cały czas widzę w sieci. Poniżej wstawiam przykład jednej z nich (post zawodniczki MMA, udostępniony przez lewicową aktywistkę). Swoją drogą, owa aktywistka to niezłe "ziółko" - dziś dostała bana na twitterze, platformie na której jest to praktycznie niemożliwe (nawet nie chcę myśleć o tym jakie treści musiały tam być udostępniane - przykłady powodów banów osób popularnych: Kanye West - antysemityzm, Donald Trump - podżeganie do zamachu stanu). Pamiętajcie - bądzcie uważni w internecie, weryfikujcie przyjmowane treści, bo naprawdę łatwo jest dać się oszukać.
#famemma
Tenebrisss - Szkoda mi Natana. To jest niesamowite jak ten chłopak obrywa za swoją od...

źródło: comment_1671669140uvZpHJJeRRP9KaSU22cw9Z.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach