Wpis z mikrobloga

@basssiok: @Szab: Z tego co mówi gość w recenzji, nie można łatwo ustawić własnego utworu na dzwonek - do wyboru widać tylko systemowe.

@Czipsu: To są informacje z recenzji, a nie jakieś moje wymysły ;)

@blackvanilla: Blokada, to nie to samo co pulpit i zwykła tapeta. Jasne no, są kafelki, ale coś pod nimi mogłoby być. Nawet Windows 8 ma jakieś tam tło, choć też nie da się
@blackvanilla: Trzeba jeszcze otagować mp3 - Album - Ringtones.

Ale pod powiadomienie, czy smsa już nie można ustawić własnego dzwonka.

Pliku przysłanego przez BT, MMS, mail też nie można ustawić jako dzwonka. Trzeba wgrać z PC specjalnie otagowaną mp3 :<

Co do tapety, to tylko lockscreen. Na kafelki się nie da.
@KaloryfeR: Trudno, Windows Phone, to Windows Phone... ale widziałem recenzję 920 i wiele w tej kwestii się nie zmieniło. Chyba, że tam też jest 7 :P Nie wiem, czym się różnią. Szczerze, nie hejtuję WP, nawet chciałem sobie kupić jak to zapowiadali. Potem używałem Windowsa 8, był tragiczny, WP na jakimś HTC też używałem przez moment, ale to było beznadziejne. Myślałem, że może Nokia zrobiła coś lepszego... Serio, strasznie słabe to,
@Wulfee:

Na dwa sposoby można zmienić:

-albo podłączyć telefon do kompa i wrzucić mp3 do folderu ringtones

-albo przez aplikację

No nie jest to wygodne i można uznać to za minus WP, ale nie można powiedzieć że się nie da :)
@Wulfee: jest aplikacja(nawet nie wiem czy nie od Nokii) której wskazujesz cala piosenke z biblioteki, pokazujesz od którego do którego momentu ma byc dzwonek i po zatwierdzeniu masz go od razu w ustawieniach telefonu. Nie trzeba nic tagowac ani martwic sie o dlugosc. Trzeba zainstalować apke ale to kwestia minuty.