Wpis z mikrobloga

Uwaga śledzie! Robić miejsce na moją pakę, która jest najlepsza! ()

Moim Mikołajem okazał się @DoktorVincent! W pięknie zapakowanej paczce moim oczom ukazały się pakuneczki oraz najważniejsze... List! W swoim zgłoszeniu napisałam, że lubię czytać, zwłaszcza kryminały. Co więc przesłał mi Mikołaj? Trzy książki z gatunku sci-fi ( ͡ ͜ʖ ͡) Jednak tak pięknie i mądrze to umotywował, że na pewno je przeczytam! Bardzo się cieszę, że dzięki temu będę miała okazję zapoznać się z czymś nowym i tym samym poszerzać swoje horyzonty literackie. Bardzo Ci za to dziękuję ()

Złoty mikrofon to spełnienie moich marzeń. Naprawdę (ʘʘ) teraz każda edycja Rolnika, Kuchennych czy Eurowizji jest moja! Sąsiedzi drżyjcie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Kiedy odpakowałam grę Detektyw Wszyscy kłamią to nie mogłam uwierzyć! Skąd @DoktorVincent wiedział, że uwielbiam tę serię? Nie wiem. Czary jakieś! ( ʖ̯) Już wiem co będę robić w Sylwestra!

Truskawką na torcie okazał się jednak list. Sprawił mi ogromną radość. Naprawdę. Zostawię sobie go na pamiątkę A książki i gra oraz mikrofon będą przypominać mi o tej edycji i moim Mikołaju. Choć to moja pierwsza zabawa w ramach wykopaki, okazała się ona dla mnie bardzo udana. Naprawdę nie wiem czy mogłabym dostać lepsze prezenty. Chyba nie! ()


#wykopaka
Pobierz thekes - Uwaga śledzie! Robić miejsce na moją pakę, która jest najlepsza! (。◕‿‿◕。)

M...
źródło: comment_1671652487HmRMHHywScMX2rSW6w0RQL.jpg
  • 5