Wpis z mikrobloga

Mam nietypową prośbę. Szukam gier dla niepelnosprawnego. Póki co podoba mu sie GTA iv, ale jego granie polega na robieniu rozwałki. Misji nie robi. Simsy też pasują. Shootery z pierwszej osoby jak cod czy medal odpadają. Trochę prostsze żeby to było. Max payne 2 póki co tak średnio bo korytarzowka i on trochę się gubi w pomieszczeniach. Gry tpp na pewno bardziej, no bo coś Ala GTA. Alan wake odpada, bo horror. Myślałem o jakiś platformówkach, albo może jakieś bijatyki w których się idzie w prawa stronę? Ale w tego typu gry to na pegazusie grałem, nie wiem co jest współcześnie z lepsza grafika. Rayman nie wiem, czy nie będzie za trudny hmmm
No i rambo the game Nawet mu się podoba, bo tam chodzić nie musi
#gry
  • 20
@kexus512: wiesz tak od pasa w dół i trochę ruchowo. Po prostu nie ma takiego refleksu żeby np grać w fpsy czy robić misje w GTA iv, bo nie ogarnie tego. Nie ma jakby tego połączenia klawiatura+myszka
@koniarz: Metal: Hellsinger na najniższym poziomie trudności i trybem wspomagania (czyli nie trzeba strzelać do rytmu - Hellsinger to strzelanka rytmiczna) powinna być spoko jak lubi rozwałkę. Szczególnie, że plansze są dość proste w nawigacji - po pokonaniu fali przeciwników gra pokazuje wyraźnie gdzie iść dalej.

Rzecz jasna jeśli nie przeszkadza mu heavy metalowa muzyka.
@koniarz: może Snowrunner? Gra nie wymaga refleksu, eksploracja mapy, śmiganie ciężarówkami, wykonywanie kontraktów, miła dla oka.
Teardown, czyli rozwalanie pikseli, więc jeśli robił rozwałkę w GTA IV, to może się spodobać. Są misje na czas, więc tutaj może być problem, ale jest tryb sandbox i można odblokować od razu wszystkie poziomy w ustawieniach, fajnie się wszystko rozwala. Są też mody, ale tego nie testowałem, pewnie coś ciekawego się tam znajdzie.
Dome