Wpis z mikrobloga

Różowy pasek pomylił numer mieszkania przy zamawianiu pitcy powiedzmy coś w stylu ze zamiast 69 wpisała 96, jakiś #!$%@? poprostu wziął ta pitce jak by przyjechała do niego. Jako ze to dwie klatki dalej chyba się przejdę zadzwonię domofonem i powiem „Policja, my w sprawie pitcy” Haha jak śmiesznie xD

#niewiemjaktootagowac #heheszki #zlodzieje
  • 72
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrmydlo: ile taka.pizza.korztuje? Ze 100zl? I problem o to robisz? Twoja pomyłka to kup kolejna

@Mistrszzz: o stary... Sam gonię @paliwoda przy każdej okazji, ale za takiego byka to się należy homąto cobajmniej, nieuku #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
@mrmydlo: chłopie, oni może i nie powinni odbierać tej pizzy, ale głównym winnym tego zamieszania jest twoja baba i to do niej powinieneś mieć pretensje.
No ale wiadomo jak to jest - baba jak to baba, odpowiedzialności za swoją pomyłkę nie chce wziąć, białorycerzyk jeszcze ją pocieszy i tak oto rośnie następna Grażyna, która zawsze i wszędzie ma pierwszeństwo, choćby jechała pod prąd na czerwonym ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mrmydlo: ja miałem lepiej, bo do mnie przyjechało zarcie, w pandemii, jak dostarczali do drzwi bez kontaktu. Po prostu otworzyłem klatkę (sam czekałem na żarełko, ale coś dziwnie wcześnie było), a typ po kilku sekundach zostawił jedzenie i nawet nie zapukał, dobrze, że sprawdziłem przez wizjer. Nie pasowało mi opakowanie (był maczek, a nie zamawiałem) i ledwo gościa złapałem jak już wsiadał na skuter. Okazało się, że typ pomylił bloki (u
  • Odpowiedz