Wpis z mikrobloga

Czytając te ostatnie wieści te wykopaliska o tym że Tom zajmuje się modelingiem, to mam nieodparte wrażenie co do osoby tego typaka, że po 17-letni małżeństwie raczej nie jest bogaty, bo inaczej nie zajmowałby się takim prozaicznym zajęciem jak modeling, do którego nie trzeba nawet wykształcenia czyli może on nawet nie jest wykształcony. Wygląda na to że to żona była bogata jak się rozwiedli został kolega bez środków do życia a opowiada bajki że ma dwie agencje nieruchomości. Zaczyna od zera i chwyta się wszystkiego. Opowieści dziwnej treści że to żona skoczyła na bok, nie wierzę w to ani za grosz.
-
#40kontra20
  • 11
@Barbarellaa: On ma dwoje dzieci z dwiema kobietami, więc możliwe, że żona zostawiła go, bo coś odwalił (jak sam powiedział którejś z dziewczyn), a z drugą matką jego dziecka nie był żonaty i tym razem to ona zostawiła go dla innego (może poważniejszego, godnego zaufania, wiernego, traktującego kobiety z szacunkiem?). Biznesmenem mieni się nawet mój 18 letni sąsiad, który założył firmę przeprowadzkową. Nie ma nawet samochodu, ale nosi ciężary i jest
@heheszka2: no na to wygląda. ale to świadczy o tym, ze on jednak ma styki poprzepalane skoro jako mężczyzna nie myślał o tym żeby sie ustawić. Przecież obraz takiej osoby, ktora nie myśli o takiej pracy, która w przyszłości da gwarant jakiejś stabilności w dalszych latach i ma dzieci każde z innym ojcem, to mają na ogół kobiety. Facet jest po prostu niepoważny. Nawet w biurze deweloperskim u mojej córki jest
@Barbarellaa: Tom zmienia wersję swojego życia w zalezności od odbiorcy. Jest bankrutem, pewnie nie skończył studiów, jest zdesperowany. Na LinkedIn znalazłam informację. Przypuszczam, że w księdze absolwentów nie widnieje. Tom czesto mowi o statusie społecznym, zyciu w luksusie, bo ma kompleksy i wie, że tylko w ten sposób może komuś zaimponować. Kłamca.
Pobierz
źródło: comment_1671627540yxEBoc7NqPj52Yk1uotqMM.jpg
@Barbarellaa: Tak, Tom wygląda na fikcyjną postać, wszystkie fakty o sobie stworzył na potrzeby programu, a odpowiedzi na pytania których nie przewidział wymyśla na bieżąco, np. że żona puściła się z przełożonym. Ciekawe czy to celowe działanie produkcji, czy po prostu nie sprawdzono dokładnie kim jest, a Tom odgrywa rolę życia.
@pokusof: Ale w poprzedniej edycji był Robercik i raczej wszyscy go znaliśmy jako tancerza z tv. Tutaj chyba by nie zmienili progamu, dając podstawionego typa-aktora.