Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
Repost bo złe tagi i chłopaki z przegryw by mnie zamordowali :/

Część z was pewnie pamięta obszczany strój sprzed paru miesięcy, ale dzisiaj to już "przegiolem, co?".

No więc na przerwach w pracy chodzę sobie do Family Marta, takiego sklepu wielobranżowego w którym mają różne dobre rzeczy do zjedzenia, wypicia i tak dalej, taka żabka. Zwykle nie po to by coś zjeść, ale kupić sobie coś do picia czy tam poprzeglądać Mirko, Discordy i zawsze siadam w takiej strefie gdzie się ludzie stołują. Niektórzy tam siedzą całe dnie i wszystko jest w porządku.

Druga sprawa to to, że naprzeciwko mojego zakładu pracy i Family Marta jest szkoła (bardzo duża), a konkretnie to liceum o profilu artystycznym. Jak się nie trudno domyślić znacznie więcej uczennic niż uczniów i tak się składa, że oni też długą, godzinną przerwę mają o 13:00. No i tak dzień w dzień spotykam się z pewną grupką dziewczyn od jakiegoś tygodnia, do dzisiaj wzrokowo.

Siedziałem sobie kultularnie przy stoliku sącząc Liptona i przeglądając Mirko, dodatkowo słuchając muzyki, aż w pewnym momencie jedna z dziewczyn siedząca na wprost mnie pomachała do mnie na co zdjąłem słuchawki, a ta do mnie w wolnym tłumaczeniu uwaga;

czy nie jestem głodny, bo może mi coś kupić xD

#!$%@?, strzeliłem takiego buraka po czym spojrzałem na swoje ciuchy i jedyne co sobie przypomniałem to komentarze wykopków o mojej styluwie, ale olałem to i głupio wypaliłem, że "nie, a czy wyglądam??" (bo ważę 100kg przy 195cm wzrostu) XD co oczywiście zrobiłem jak największy burak po japońsku. Panna też się speszyła, przeprosiła, a ja zebrałem swoje rzeczy i szybko stamtąd #!$%@? xD nie wiem czy jutro też iść tam na przerwie czy lepiej zostać w zakładzie, ale na pewno muszę powiedzieć swojej babie by mnie lepiej karmiła :(

Zdjęcie z Nary sprzed jakiegoś czasu.

#sziszucontent #japonia #heheszki
Pobierz Shishu - Repost bo złe tagi i chłopaki z przegryw by mnie zamordowali :/

Część z was...
źródło: comment_1671618048y5Qo2T2IIx4sQ4LVyyhWIP.jpg
  • 9
@Shishu: Szczerze to potraktuj to mniej poważnie, myślę że jeśli postarasz się ubierać porządnie to nawet takie rzeczy zaczynają całe znajomości.