Wpis z mikrobloga

Planowałem wyjazd do USA i Południowej Ameryki, a w trakcie złapałem parę na Tinderze z jedną Kolumbijką, kiedy ona odwiedzała Europę i w sumie pitu pitu, mamy się spotkać w w Kolumbii.
Ogólnie całkiem całkiem, więc pytanie - macie jakiś pomysł na kupienie jej czegoś i przywiezienie z Polski, by było ładne i "romantyczne"(na razie piszemy tylko tak luźno), a jednocześnie nie ostentacyjne i zobowiązujące? Szukałem jakiejś biżuterii z motywem Polski, ale nic nie znalazłem damskiego na allegro
#podrywajzwykopem #tinder
  • 35
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego mój ziomek jest w związku z Kolumbijka od chyba 1.5 roku czy tam ileś i już spędził u niej chyba z 6 miesięcy łącznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) fajny kraj z jego opowiadań. W sumie ona w Polsce też była - nawet mnie odwiedzili( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mogę podpytać czy ma jakieś propozycje jakbyś chciał.
  • Odpowiedz
powodzenia w Kolumbii xD uważaj na nerki


@mascarponie: Z zaskoczenia poczytałem o Kolumbii - o dziwo to już wcale nie jest taki biedny, zacofany kraj. Średnia pensja 1000 dolarów, dołączyli do OECD, bardzo ładnie się rozwijają


@Fan_Morawieckiego: a słyszałeś o wojnie domowej w Kolumbii?
  • Odpowiedz
a słyszałeś o wojnie domowej w Kolumbii?


@kaaban: O tej co się skończyła 6 lat temu?

mój ziomek jest w związku z Kolumbijka od chyba 1.5 roku czy tam ileś i już spędził u niej chyba z 6 miesięcy łącznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) fajny kraj z jego opowiadań. W sumie ona w Polsce też była - nawet mnie odwiedzili( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@haha123: byłem, wziąłem do ja u siebie w hotelu do restauracji, coś tam pogadaliśmy, coś tam się poprzytulalismy, chcialem pocałować, nie pozwoliła ale mamy się dzisiaj znowu spotkać po jej pracy
  • Odpowiedz
@haha123: znaczy że fejk to wiedziałem że nie, bo konto na IG 18k followersów.
Dzisiaj powtórka, już się dała pocałować, byliśmy na spacerze, na Sangrii, po spacerze mieliśmy znowu pójść do restauracji w hotelu, ale już zamknęli to kupiliśmy piwa w sklepie pod i poszliśmy do mojego pokoju.
Na razie Kolumbia : Miami 1:0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: bardzo ładnie, czyli jednak jest to możliwe, żeby się po prostu umówić z dziewczyną, która jest bardzo daleko od Polski i ona rzeczywiście przyjdzie i da dupy ;)

A barier komunikacyjnych nie było? Płynnie rozmawialiście?
  • Odpowiedz