Wpis z mikrobloga

Wstrzymywałem się z aktualizacją iPhone 12 Pro do iOSa 16 (siedzę na 15.7) ale wyszła wersja 16.2 i z tego co przeglądam większość błędów została wyeliminowana i mam pytanie do osób używających właśnie iOSa 16.2 na IP 12 Pro - nie ma żadnych większych problemów związanych z użytkowaniem ?
#ios #apple #iphone
  • 9
@vaars: nadal jest w UJ błędów.
Więcej pojawiły się nowe
Wczoraj wyłapałem
1. Odsłuch podcastu na Yt na wygaszonym. Pod sam koniec odpalam podcast na Spotify Bez wyłączania yt i do tej pory zatrzymywało odtwarzanie. Wczoraj niby też . Aż tu nagle włączył się podcast z yt równolegle odtwarzając oba. Co więcej nie dało się tego zatrzymać jakby gdzieś w tle na zdublowanej apce grało. Reset pomógł. Drugi razy się nie
@vaars: Ja od kiedy wyszło iOS 16 mam go na 13 pro i w zasadzie jedyny problem to że musiałem się pozbyć klawiatury Swift Key bo przestała być wspierana a już nie dostanie aktualizacji

Poza tym wszystko normalnie. Większość problemów mieli ludzie na 14tkach pro z dynamiczna wyspa. Oczywiście po aktualizacji warto zostawić na jedna noc podpięty do ładowarki żeby sobie przeindeksowal wszystko