Wpis z mikrobloga

Bry

poszukuje nowego telefonu.

1. Ile masz pieniędzy do przeznaczenia na telefon? 300 zł max

2. Chcesz komórkę z sklepu internetowego, allegro czy komisu komórkowego? obojętnie

3. Jakie firmy cię interesują? obojętnie byle dobre

4. Do czego telefon ma być wykorzystywany? - dzwonienie, sms, latarka, aparat i wideo, przeglądanie pdf-ów i od biedy gierka i internet

5. Jaki system operacyjny preferujesz? wszystko byleby nie Android

6. Będziesz modyfikował oprogramowanie telefonu? jak da radę czemu nie?

7. Interesują Cię telefony z dotykowymi wyświetlaczami? jeśli już to tylko z fizyczną klawiaturą qwerty

8. Używany wchodzi w grę, czy może tylko nowe egzemplarze? nowy

9. Dodatkowe uwagi lub informacje (np. warto podać swój model słuchawek). mp3 mam od słuchania muzyki.Oczko

Polecicie coś?

#telefony #telefon #windowsphone #cokupic #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #gsm
  • 20
@krisip: >4. Do czego telefon ma być wykorzystywany? - dzwonienie, sms, latarka, aparat i wideo, przeglądanie pdf-ów i od biedy gierka i internet

5. Jaki system operacyjny preferujesz? wszystko byleby nie Android


Od biedy do tego może Lumia 800? Tak, wiem że 7.X. Ale korzystalem z niej i spełnia zadania wypisane. I co najważniejsze działa płynnie.
@Ardeni: Ale Lumia 800 spełnia jej zadania z wpisu. Ciężko będzie WP8 dorwać. A 7.X działa przynajmniej płynnie. Używałem 800 długi czas. Aparat dobry, latarka jest, odczytywania pdf są, office, outlook i bajery. No akurat tu nie ma co zarzucić. I jest mega solidnie wykonana. Obudowa z poliwęglanu, wyświetlacz amoled. To jest super telefon za taka kase.
@eQuuS: L800. Za 300 + wysyłka. Za tydzień będę w domu to dopiero wtedy. Mogę Ci na allegro nawet wystawić. Chyba, ze jesteś ze Śląska to odbiór osobisty.